הגדלת אף או שינוי אסתטי במראהו

לגודל האף והזווית שלו השפעה רבה על מראה הפנים ומן הסתם גם על הדימוי העצמי ועל תחושת הביטחון העצמי של בעליו. אף הוא איבר רגיש ועלול להיפגע, להתעוות ולהתעקם כתוצאה מטראומה. שיקום האף ושחזורו, אם באמצעות שתל ואם אל ידי חומר טבעי מתבצע בידי הרופא המומחה ד"ר רן טליסמן, מומחה בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. לבד משינוי בגודלו ובזווית האף בין הטיפולים מתבצעות פרוצדורות חיוניות ונדרשות רבות כגון: יישור מחיצה, הקטנת קונכיות או הגדלתן, פתיחת מעברי אוורור חסומים, התאמת מבנה האף לפרופורציות של שאר איברי הפנים.

במסגרת תהליך ההכנה מתבצעת הדמיה  בתלת ממד המאפשרת למטופלים לראות מבעוד מועד את מראה האף שצפוי להתקבל לאחר הטיפול. ניתוחי אף קוסמטיים הם ניתוחים שכיחים, אולם נדרשת התאמה אישית מדויקת ביותר לכל מטופל, הכוללת תיאום ציפיות וקבלת הסר מפורט ומדויק על תהליך הניתוח, משך ההחלמה ועוד.

יצירת מבנה האף האידיאלי מתבצעת בשיתוף פעלה בין הרופא המטפל למטופלים בשקיפות מלאה. במידה שנדרש טיפול שיקומי של האף לאחר טראומה ניתן לנצל אותו גם לשינוי מבנהו.

הערך המוסף של ביצוע הטיפול בקליניקה הוא ייעוץ – ועל פיו, אם רוצים, ביצוע הטיפול המוצע – לאפשרות ביצוע טיפולים אסתטיים נוספים, משלימים, שיאפשרו עיצוב פרופורציונאלי של גודל האיברים ומקימום בפנים לשיפור המראה ובתוך כך לחיזוק הביטחון ותחושת הערך והדימוי העצמי.

לאחר טראומה עלול להיפגם לא רק צורת האף; המחיצה והקונכיות עלולות להיפגע ולהקשות על מעבר האוויר החופשי. הידע הרחב, הניסיון העצום, היחס האישי והאנושי הקשוב והחם לכל מטופל- כל אלה הופכים את שיפור מראה האף בידיו המאומנות והמיומנות למלאכה המתבצעת בדיוק, באחריות ובזהירות מרביים. חשוב ביותר להישמע להנחיות ולפעול לפיהן בעיקר לאחר הניתוח, להימנע מחשיפה לשמש ולהיזהר מחבלות באף. תופעות לוואי קלות בלבד, צפויות ,כגון שטפי דם, בצקות ונפיחות, יחלפו בתוך זמן קצר ביותר.

 
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק