אוזון

טיפול חדשני ב"אוזון" מעכב את הזדקנות גופנו ומסייע לנו להתמודד עם תחלואים רבים.  


חדש – טיפול אוזון תוך ורידי לשיפור המראה והאטת תהליך ההזדקנות


ניתוח פלסטי למתיחת פנים בידיו המקצועיות של ד"ר טליסמן יקנה לך מראה צעיר חיצוני, אבל הוא לא יאט את ההזדקנות הפנימית בכלל. הזדקנות פנימית גורמת לשינוי החיצוני הנראה לעין, בעקבות ירידה ביכולת של הגוף שלנו לתקן את הנזקים הנגרמים לתאים לאורך השנים.


למה בכלל אנו מזדקנים? במהלך החיים נגרם נזק לתאים, בעוד שיכולת התיקון של הנזק מצטמצמת עם השנים. הגורם הכי משמעותי בתהליך הנזק לתאים הוא הימצאותם של רדיקלים חופשיים בגופנו.


רדיקלים חופשיים הן מולקולות הגורמות נזק למרכיבי התא, בעיקר לקרום המצפה אותו. הם יוצרים דלקת תת קלינית שמחמירה את פירוק התא ומחישים את תהליך החמצון. רדיקלים חופשיים לא נוצרים רק על ידי הגוף עצמו אלא משתחררים בתוך הגוף גם עקב גורמים חיצוניים כמו קרינת שמש, עישון, זיהום אוויר, אלכוהול ותזונה לקויה.


איך כל זה קשור למראה זקן? קולגן הינו אחד החלבונים הנפוצים בגוף ובעור, הוא זה שמעניק לעור מראה גמיש, מתוח וצעיר והוא רגיש במיוחד לנזקי רדיקלים חופשיים. התקפות רדיקלים חופשיים על הקולגן הן רציפות וגורמות בסוף לשינוי כימי שנקרא "אחיזה צולבת" שבעצם הופכת את הקולגן נוקשה, פחות גמיש, יותר שביר, פריך ובפועל נראה זקן. כאשר אנו צעירים מתחת לגיל 25 בממוצע הגוף יודע לייצר קולגן צעיר וגמיש וכמעט הנזק הזה לא נראה לעין, אבל עם השנים היכולת הזו יורדת עד שפוסקת לחלוטין וכך המראה הזקן הולך ומתעצם.


מה מציל אותנו? נוגדי חמצון הידועים גם כ"אנטי רדיקלים חופשיים", כאשר נוגד החמצון האולטימטיבי הוא גז האוזון.


נוגד החמצון החזק ביותר בטבע הוא אוזוןששמו בא לו בשל ריחו החזק הדומה לריכוז ריח של גשם טרי על עלים ו"ריח של נקי". הוא משמש לחיטוי מים, טיפול בפצעים קשים שלא מגיבים לכל טיפול אחר, חיסול חיידקים, וירוסים, פטריות בתוך רקמת הגוף ועוד.


טיפול באוזון במרפאת ד"ר טליסמן


מה מיוחד בטיפול באוזוןהטיפול החדשני במרפאת ד"ר טליסמן הוא טיפול פנימי. כלומר, לווריד תוכנס מחט קטנה שדרכה יילקחו כמאה סמ"ק דם לתוך בקבוק מיוחד. הדם בבקבוק יועשר באוזון מרוכז דרך מכונה משוכללת ויוחזר מיד לתוך גופכם על מנת שישמש כנוגד חמצון. הטיפול אורך כעשרים דקות וצריך לחזור על הטיפול כעשר פעמים במשך חמישה שבועות להשפעה אופטימלית. הטיפול בעקרו מניעתי כך שבעיקר תרגישו טוב יותר וצעיר יותר אם כי יש לו מרכיב טיפולי כך שגם העור יראה גמיש יותר , רענן וצעיר. מעקב לפני ואחרי הטיפול כולל בדיקות כימיה של הדם. יש לחזור על הטיפול אחת לחצי שנה עד שנה ובשילוב עם תזונה נכונה, פעילות גופנית וטיפולים אסתטיים התוצאה היפה נשמרת לאורך זמן, ולא פחות חשוב – מתקבלת הרגשת נמרצות וחיוניות כמו שהיינו צעירים!


 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק