בניית לסת מוצקה למראה גברי

בניית לסת מוצקה למראה גברי בעזרת שתלים


טיפולים פלסטיים ואסתטיים בפנים הם אינם רק נחלתן הבלעדית של נשים- יש גברים, במספר שגדל בעקביות ובהתמדה, שמבקשים לבצע שינויים קוסמטיים באיברים שונים בגוף בנוסף לתחזוקה שוטפת של פניהם וגופם בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים. העדר שביעות רצון של גברים מאיברים מסוימים מניעה אותם לפנות לביצוע טיפולים, שבמהלכם מעצב המטפל את האיבר מחדש באופן פרופורציונאלי לשאר איברי הפנים.


אחד הטיפולים הנדרשים על ידי גברים הוא בניית לסת מוצקה לחיזוק ולהעצמת המראה הגברי שלהם או לכל הפחות באופן שבו הם תופסים את הביטוי החזותי של גבריותם. לדעתם ולטעמם- אחד מסימני הגבריות ומאפייניה הוא לסת מוצקה. כאשר חלים שינויים במבנה הלסת, בין השאר כאשר מידלדל העור העוטף אותה, אחד הפתרונות למיצוק הלסת הוא באמצעות שתלים.


בקליניקה של ד"ר טליסמן מתבצע הטיפול באמצעות טכניקות ומכשור משוכללים ביותר. הניסיון העשיר של המטפל ויכולת לבצע הדמיית מחשב בתלת מימד של מבנה הלסת, כפי שהיא צפויה להיראות לאחר מיצוקה באמצעות שתלים, מקל על המטופלים לקבל החלטה על המראה הרצוי להם.


דרישה לביצוע ניתוח מסוג זה מעידה על החשיבות הרבה שגברים מייחסים לחזותה האסתטית של הלסת שלהם כמרכיב חשוב ביצירת הדימוי הגברי שלהם ולמעשה – לחיזוקו ולהעצמתו.


באווירה חמה ותומכת מקבלים המועמדים לביצוע תהליך הבנייה מחדש הסבר מלא ומפורט על הטכניקה הטיפולית, כיצד יש להיערך לקראתו, על משך ה"החלמה" לאחר השלמתו ועל כל המשתמע מביצוע פרוצדורה ניתוחית.


על מנת להתחזק בהחלטה לביצוע בניית לסת מחדש ניתן לקבל את חוות דעתם של מטופלים שעברו את הטיפול ויכולים להעיד על השינוי הדרמטי שחל בביטחון העצמי שלהם בכלל ובאיכות חייהם  בפרט עם עיצוב לסת המשווה להם מראה גברי.

 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק