העלמת כתמים למראה צעיר יותר

השנים שעוברות, שינויים הורמונליים, מתח, זיהום אוויר, דיאטה, עישון וגורמים סביבתיים כולם משפיעים על העור, על המרקם שלו, איכותו, ומייצרים תוצר לוואי – כתמי גיל, שכשמם כן הם מרמזים על הגיל, גם אם מרגישם צעירים ברוח.

העלמת כתמים שיטות


השיטות הישנות לביצוע העלמת כתמים כללו בעיקר פילינג על סוגיו השונים שהמינוס העיקרי שלהן, אם כי הן יעילות ביותר כאשר יש צורך בהליך של העלמת כתמים, הוא זמן החלמה ארוך יחסית.


העלמת כתמים בלייזר הינה טכניקה חדשה וייחודית שמבוצעת במרפאת דר' טליסמן אשר משמרת ומחזירה את הברק לעור. בעזרת פלומר סטארלוקס 500 שהינה פלטפורמת הלייזר המובילה בעולם יבוצע הליך העלמת הכתמים, המיוחד במערכת זו הינה טכנולוגיית פילטר דואלי שמעבירה קרן אור בעלת אורך גל אופטימלי וכך הפעולה עולה על כל המכשירים האחרים הקיימים בשוק ביעילות הסופית של העלמת כתמים.
לאחר טיפול אחד של העלמת כתמים – עורך שוב יחוש כמו עור צעיר, רענן ואטרקטיבי.

האם יש צורך באלחוש?


טיפול העלמת כתמים מבוצע במרפאה לרוב ללא צורך בכל אלחוש בשל הקירור המקומי הנוצר על ידי ראש המכשיר, אם זאת לעיתים בפציינטים רגישים העומדים לפני הליך של העלמת כתמים נעזר באלחוש מקומי. בכל מקרה זמן קצר לאחר טיפול העלמת כתמים הולכים הביתה ללא כל כאבים. יש כמובן מכשירי לייזר נוספים המיועדים להעלמת כתמים אבל סטארלוקס לקחה את התוצאות לליגה אחרת לגמרי וזו הסיבה שדר' טליסמן בחר במערכת הזו לצורך העלמת כתמים של מטופלי המרפאת ניתוחים פלסטיים .

דר' טליסמן מאמין ופועל כך שמטופליו לא יקבלו שום טיפול שהוא פחות מהטוב ביותר הקיים בעולם, בוודאי כשזה קשור לנושא שהוא השקיע שנים כה רבות במחקר עליו כמו שימור של אטרקטיביות מראה לאחר העלמת כתמים. הטכנולוגיה של העלמת כתמים משמשת לניקוי כתמי גיל של אזורים אחרים בגוף כמו המחשוף בחזה, כפות ידיים ועוד.

דר' אינה, רופאה מומחית בטיפולי לייזר בעלת הניסיון הרחב ביותר בישראל בתחום תבצע עבורך העלמת כתמים במרפאת דר' טליסמן.
​​​​​​​

מינימום תופעות לוואי


העלמת כתמים הינה טכנולוגיה לא פולשנית למראה צעיר יותר המלווה במינימום תופעות לוואי, שעיקרן נפיחות של ימים ספורים בלבד. לסיכום, אם את מרגישה צעירה אך מוטרדת מהתרופפות במראה המלווה בכתמי גיל – הליך של העלמת כתמים הוא קלף מנצח בדרך למראה צעיר וחיוני.

מחפשים מידע על ניתוח להצערת עור הפנים? היכנסו וקבלו פרטים מלאים.

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק