העלמת קופרוז

העלמת קופרוז לתוצאות הטובות ביותר


עם השנים שעוברות, שינויים הורמונליים, מתח, זיהום אוויר, דיאטה, עישון וגורמים סביבתיים כולם משפיעים על העור, על המרקם שלו, איכותו, ומייצרים תוצר לוואי – קופרוז, שמרמז על הגיל, גם אם מרגישם צעירים ברוח. השיטות הישנות לביצוע העלמת קופרוז היו בעיקרן לא יעילות.


העלמת קופרוז בלייזר  הינה טכניקה חדשה וייחודית שמבוצעת במרפאת דר' טליסמן  אשר משמרת ומחזירה את הברק לעור.

בעזרת פלומר סטארלוקס 500 (www.palomarmedical.com)  שהינה פלטפורמת הלייזר המובילה בעולם יבוצע הליך העלמת הקופרוז, המיוחד במערכת זו הינה טכנולוגיית פילטר דואלי שמעבירה קרן אור בעלת אורך גל אופטימלי וכך הפעולה עולה על כל המכשירים האחרים הקיימים בשוק ביעילות הסופית של העלמת קופרוז.


התוצאות


לאחר טיפול אחד של העלמת קופרוז – עורך שוב יחוש כמו עור צעיר, רענן ואטרקטיבי.

העלמת קופרוז דרכי ביצוע  טיפול העלמת קופרוז מבוצע במרפאה לרוב ללא צורך בכל אלחוש בשל הקירור המקומי הנוצר על ידי ראש המכשיר, אם זאת לעיתים בפציינטים רגישים העומדים לפני הליך של העלמת קופרוז נעזר באלחוש מקומי.  בכל מקרה זמן קצר לאחר טיפול העלמת קופרוז הולכים הביתה ללא כל כאבים. 


יש כמובן מכשירי לייזר נוספים המיועדים להעלמת קופרוז אבל סטארלוקס לקחה את התוצאות לליגה אחרת לגמרי וזו הסיבה שדר' טליסמן בחר במערכת הזו לצורך העלמת קופרוז של מטופלי המרפאה. דר' טליסמן מאמין ופועל כך שמטופליו לא יקבלו שום טיפול שהוא פחות מהטוב ביותר הקיים בעולם, בוודאי כשזה קשור לנושא שהוא השקיע שנים כה רבות במחקר עליו כמו שימור של אטרקטיביות מראה לאחר העלמת קופרוז. 


הטכנולוגיה של העלמת קופרוז משמשת לניקוי כתמי גיל של אזורים אחרים בגוף כמו המחשוף בחזה, כפות ידיים ועוד.
​​​​​​​

היכן הפרוצדורה מתבצעת?


דר' אינה, רופאה מומחית בטיפולי לייזר בעלת הניסיון הרחב ביותר בישראל בתחום תבצע עבורך העלמת קופרוז במרפאת דר' טליסמן

העלמת קופרוז הינה טכנולוגיה לא פולשנית למראה צעיר יותר המלווה במינימום תופעות לוואי, שעיקרן נפיחות של ימים ספורים בלבד.

לסיכום, אם את מרגישה צעירה אך מוטרדת מהתרופפות במראה המלווה בכתמי גיל – הליך של העלמת קופרוז הוא קלף מנצח בדרך למראה צעיר וחיוני.

אולי תתענייני במידע עבור ההליכים הבאים:

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק