הרמת חזה

למה אסתטיות החזה הנשי כה חשובה?


החזה הנשי זכה להתייחסות ייחודית משחר ההיסטוריה האנושית ללא שום פרופורציה לשאר אברי הגוף. השדיים משמשים איבר הזנה פונקציונאלי לרך הנולד מצד אחד ואיבר עם התייחסות מינית וארוטית כמעט בכל התרבויות למתבגרים והבוגרים.


השאלה החשובה שתשאל תהא האם רצונך בשד מורם ומעודן אך באותו הגודל או שרצונך בשד מורם וגדול יותר. תשובה לשאלה זו תקבע האם יש צורך בהוספת שתלים לפעולה. ניתן לבצע הרמת חזה בנפרד או במשולב עם הקטנת חזה גדול. בו זמנית באם יש צורך מבצעים הקטנה ועידון של העטרה. כאשר יש חזה נפול ומרוקן מתוכן (כמו שקית ריקה עם משקולת קטנה בקצה) אזי יש צורך בתוספת נפח בנוסף על ההרמה, מבצעים זאת על ידי תוספת שתל סיליקון בו זמנית.


על מנת להבין מה נעשה בפעולה של הרמת שד זו ניתן לדמיין מבנה תלת מימדי רפוי שברצוננו להניף מעלה ושכל קירותיו יהיו מתוחים כמו אוהל עם דפנות רפויות שרצוננו להפוך לאוהל מתוח. ניתן לבצע זאת על ידי הגבהת המוט המייצב המרכזי (בשד – הכנסת שתל להגדלה) ו/או קיצור עודפי הבד בצדדים (בשד- קיצור מעטפת העור).

ההתייחסות לשד בהיבט התרבותי


ישנם הסוברים שהמניע לחשק המיני שטמון בשדיים נובע מתהליך פרה-אבולוציוני של רצון הגבר להתרבות. לטענתם מניע זה לא השתנה במהלך התהליך האבולוציוני של הגבר והוא מתפרש אצלו כדחף מיני.

השדיים הם חלק מרכזי בהתייחסות חלק גדול מהנשים לדימוי הגוף שלהן, הוא הקישוט המרכזי ומבטא את מלוא הנשיות.


הרמת החזה הנה פעולה שנועדה לעצב מחדש את מבנה השד ומיקום הפטמה.תהליך השינוי במצב השדיים במהלך השנים: שינויים רבים עוברים על גופך ככלל ועל החזה בפרט. ירידה בגמישות העור, השפעות כוח המשיכה, הריונות, הנקה שינויים בעובי העור ובמשקל- כל אלו משפיעים על צורת החזה כך שנוקשותו/מוצקותו יורדת. בנוסף קיים תהליך של התרוקנות התוכן של החזה כתוצאה מאטרופיה (דלדול) הרקמה. שינויים אלה גורמים לצניחת השד. דרגת צניחת השד נמדדת לפי המדדים הבאים: מיקום העטרה/פיטמה ביחס לקו התת שדי ומיקום מירב מסת השד ביחס לקו זה.


תוכלו להתייעץ עם דר' טליסמן, לפרט את רצונותיכם. וביחד עם דר' טליסמן תגבשו מטרות ותדונו בשיטות השונות להשגת היעד- תוצאה אסתטית מושכת ויפה.


 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק