הרמת שפה עליונה

הרמת שפה עליונה – ניתוח ייחודי אך ורק אצל ד"ר רן טליסמן!


לחיוך שלנו יש חשיבות בדרך בה אנשים תופסים אותנו ומעריכים אותנו. חיוך זוהר וקורן יכול להציג אותנו באור חיובי ולפתוח בפנינו דלתות. החיוך הוא אולי הדבר הראשון שמבחינים בו כשמתבוננים בתמונה והוא קריטי בדרך שבה אחרים יזכרו אותנו.


אחד המרכיבים החשובים ביותר להשגת חיוך מושלם ומושך הם פרופורציות השפתיים בפנים. שפה עליונה שרחוקה מדי מן האף, עלולה לשוות לנו מראה מבוגר, עייף ונפול. יתר על כן, שפה עליונה כזאת תסתיר בעת חיוך את החניכיים שלנו ואת השליש העליון של השיניים הקדמיות, והתוצאה שתתקבל היא חיוך לא אסתטי.

פעמים רבות, שינויי גיל הם הגורם לצניחת השפה העליונה, אולם למרבה המזל, יש מה לעשות בעניין.


החיוך שתמיד חלמת עליו


אל דאגה, הודות לקדמה הטכנולוגית ניתן לבצע שיפורים והתאמות בגופנו גם במקרים שהטבע חשב אחרת. באמצעות ניתוח ייחודי להרמת השפה העליונה, כך תוכלו להשיג את החיוך שתמיד חלמתם עליו והיה מושא הערצה בעיניכם. הניתוח משפר דרמטית את כל הבעיות הקטנות שהרחבנו עליהם למעלה: הוא מביא לשיפור בחשיפת השיניים העליונות בזמן חיוך, מתקן את הפרופורציה ההרמונית והרצויה של האף והשפה וגורם לשפה להתעבות ולהראות צעירה, עסיסית ונחשקת יותר. המראה החדש שלכם יעלה בצורה ניכרת את הביטחון העצמי שלך, כיוון שכולם כבר יודעים- אין אדם שנשאר אדיש למראהו של חיוך כובש.


בגלל השם, בגלל המומחיות


ניתוח אינו הליך שעוברים בכל יום, ואם מבצעים אותו אין טוב יותר מלפנות למומחים הגדולים ביותר בתחום. רק ניתוח שמבוצע על ידי מומחה בעל ניסיון של שנים ארוכות, יבטיח שנקבל מינימום תופעות לוואי ומקסימום תוצאות. ד"ר רן טליסמן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה שלו ומתמחה בכירורגיה פלסטית משנת 1991. מאחוריו אינספור פציינטים מרוצים שמודים לו על המראה החדש והמשודרג שלהם.

*עוד באותו הנושא - קיצור שפה


 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק