חדש - מיני ליפט פנים וצוואר במטופלים בעשור השביעי ומעלה

חדש - מיני ליפט פנים וצוואר במטופלים בעשור השביעי ומעלה


בשנים האחרונות יותר מטופלים בעשור השביעי, שמיני ואף תשיעי פונים לייעוץ אלי על מנת להראות חיצונית כמו שהם מרגישים: חיים, חיוניים, נמרצים, דינמיים, פעילים ובעלי פעילות חברתית רבה.  בקשתם המרכזית היא צוואר מחוטב, פנים פחות נפולות, פחות שקעים בלחיים ומראה עיניים צעיר.  

השיטות הקלאסית פחות מתאימות מכמה סיבות וביניהן זמן החלמה, אורך הניתוח, מורכבותו והעובדה שהרקמות משמעותית פחות אלסטיות.  

מתיחת פנים וצוואר בכריתה ישירה    direct excision face and neck lift אינה המצאה חדשה והיא קיימת למעלה ממאה שנה, דר' טליסמן ואחרים המובילים בעולם את תחום ניתוחי הפנים הכניסו שינויים והתאמות בשנים האחרונות על מנת שיותר מטופלים יוכלו ליהנות מהקדמה הרפואית הזו.  

 

מה מיוחד בשיטה?


מיני ליפט כריתה ישירה היא פעולה ממוקדת שמסירה את עודפי העור ומחזקת ומרימה את שרירי הבעה הצנוחים במהירות, יעילות והתוצאה נשמרת לאורך זמן.
ההחלמה וההתאוששות מהירים, מטופלים רבים גם בעשור השביעי והשמיני הולכים הביתה לאחר מספר שעות השגחה ללא כל צורך לשהות בלילה בבית החולים.
הנפיחויות מינימליות, חזרה לשגרה מהירה מאוד, אין כאבים ורק תחושה קלה של מתיחה מלווה את ההליך מספר ימים.  

 

דר' טליסמן, אם הכול כל כך טוב בשיטה למה לא משמשת אותך תמיד?


יש לשיטה עקב אכילס, שהוא הצלקות, ובמיוחד בצעירים בעשור החמישי ושישי לחיים או אז בגלל שהעור והרקמות גמישות ואלסטיות ניתן לראות אותן; אם זאת במבוגרים שם העור פחות אלסטי הצלקות מוסתרות ונראות כמו עוד קמט עדין בעור.  

אחרי הניתוח קו הלסת חד וברור, הצוואר מחוטב, הלחיים מחמיאות ובקצרה נראים טוב יותר, צעיר יותר, נמרץ ובהרמוניות מלאה.  הניתוח נעשה בהרדמה מקומית בהשגחת מרדים שנותן לפי הצורך מעט תוספת להרגעה, לאחר מכן עוברים להתאוששות להשגחה ולאחר שדר' טליסמן בודק שהכול בסדר הולכים הביתה.  

אחד החידושים בשנים האחרונות שדר' טליסמן היה הראשון בעולם להציגו בספרות הייתה האפשרות שגם מטופלים מבוגרים הנוטלים תרופות מדללות דם ולא יכולים מסיבה רפואית להפסיק כמו קומאדין, יכולים לעבור הליך זה בהצלחה ובבטחה אם ננקטים כל האמצעים הנדרשים.  

 

איך נעשה הניתוח?


לפני הניתוח דר' טליסמן מודד ומשרטט על העור סימנים, לאחר הכנות שגרתיות נכנסים לחדר ניתוח שם מבצעים הכנה סטרילית ומעט הרגעה תוך ורידית, דר' טליסמן מבצע אלחוש מקומי ולמעשה לאחר מכן מתרחש הניתוח שבסיומו עוברים להשגחה להתאוששות.  

לאחר מספר ימים חוזרים לשגרה ונראים במראה כמו שאתם באמת מרגישים.  
 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק