מיצוק פנים בלייזר

השנים שעוברות, שינויי משקל, שינויים הורמונליים, מתח, זיהום אוויר, דיאטה, עישון וגורמים סביבתיים כולם משפיעים על העור, על המרקם שלו ואיכותו, אבל בעיקר על האלסטיות שלו. השיטות הישנות לביצוע מיצוק פנים כללו ניתוחים ופרוצדורות בעלות זמן החלמה ארוך יחסית.​​​​​​​

הצערת עור הפנים בלייזר


מיצוק פנים בלייזר הינה טכניקה חדשה וייחודית שמבוצעת במרפאת דר' טליסמן אשר משמרת ומחזירה את הברק לעור. בעזרת פלומר סטארלוקס 500, שהינה פלטפורמת הלייזר המובילה בעולם יבוצע מיצוק פנים, ראש הלייזר משגר קרני עור מיקרוסקופיות ומרוכזות החודרות ישירות אל הדרמיס (השכבה העמוקה של העור), ללא פגיעה בשכבה השטחית של העור (האפידרמיס) וגורמות לחימום פנימי של הרקמה.


החימום יוצר גירוי של הרקמה וכך בנייה מחדש של סיבי קולגן בדרמיס המביא ליצירת מיצוק פנים שזה למעשה רקמת עור חדשה וצעירה. המכשיר בו זמנית מקרר את העור החיצוני למנוע כוויה בזמן מיצוק פנים הפנימי.


לאחר כארבעה עד חמישה טיפולים של מיצוק פנים – עורך שוב יחוש כמו עור צעיר ורענן.


טיפול מיצוק פנים מבוצע במרפאה לרוב ללא צורך בכל אלחוש בשל הקירור המקומי הנוצר על ידי ראש המכשיר, לעיתים בפציינטים רגישים נעזר באלחוש מקומי. בכל מקרה זמן קצר לאחר טיפול מיצוק פנים הולכים הביתה ללא כל כאבים.


יש כמובן מכשירי לייזר נוספים המיועדים למיצוק פנים אבל סטארלוקס לקחה את התוצאות לליגה אחרת לגמרי וזו הסיבה שדר' טליסמן בחר במערכת הזו למיצוק פנים של מטופלי המרפאה. דר' טליסמן מאמין ופועל כך שמטופליו לא יקבלו שום טיפול שהוא פחות מהטוב ביותר הקיים בעולם, בוודאי כשזה קשור לנושא שהוא השקיע שנים כה רבות במחקר עליו כמו שימור של מיצוק פנים.


הטכנולוגיה של מיצוק פנים משמשת למיצוק של אזורים אחרים בגוף כמו עור בטן רפוי ירכיים ועוד. דר' אינה, רופאה מומחית בטיפולי לייזר בעלת הניסיון הרחב ביותר בישראל בתחום תבצע עבורך מיצוק פנים במרפאת דר' טליסמן. מיצוק פנים הינה טכנולוגיה לא פולשנית למראה צעיר יותר המלווה במינימום תופעות לוואי, שעיקרן נפיחות של ימים ספורים בלבד.

לסיכום, אם את מרגישה צעירה אך מוטרדת מהתרופפות במראה – מיצוק פנים הוא הקלף המנצח בדרך למראה צעיר וחיוני.


תוכן שעשוי לעניין אותך >>

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק