ניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה אסתטית


חזה הנשי זכה להתייחסות ייחודית משחר ההיסטוריה האנושית ללא שום פרופורציה לשאר אברי הגוף. השדיים משמשים איבר הזנה לרך הנולד ולייצוב הקשר אם ילד מצד אחד ואיבר עם התייחסות מינית וארוטית כמעט בכל התרבויות למתבגרים והבוגרים. ניתוחי חזה וטיפולי השדיים הם חלק מרכזי בהתייחסות חלק גדול מהנשים לדימוי הגוף שלהן.

נשים שהתפתח אצלן שד גדול בגיל צעיר ו/או לאחר הריונות/הנקות יכולות לחוות מספר תופעות וביניהם כאבי גב עד כדי עקמת, לחץ מהחזייה על גבי הכתפיים, אודם בקו התת שדי, ולעיתים בזמן שכיבה על גבי הגב יהיה לחץ על בתי השחי כך שיחושו נימול בכפות הידיים. לחלק גדול מהנשים המבקשות להקטין את החזה אין אף תופעה מהנ"ל ובקשתן מבוססת על רצון לשיפור המראה.ניתוח הקטנת חזה

משנה את חלוקת הפרופורציה בגוף ולאחר הפעולה תראי רזה יותר עם שד יפה יותר. בזמן הפעולה מסירים רקמות שומן, רקמת שד ועור וכך יוצרים שד קטן יותר, קל יותר ונוקשה יותר, כמו כן ניתן להקטין את גודל העטרה.


לפני הניתוח

  • בצבע ירוק הכריתה, צהוב מתלה
  • כיוון סגרת השד
  • השד החדש עם הצלקות

שיטות שונות קיימות לביצוע הפעולה המותאמות לגודל השד הבסיסי ונקודת הסיום המתוכננת. בכל השיטות נשארות צלקות
על גבי השד לתמיד, כך שהמועמדות האידיאליות הנן נשים בעלות חזה גדול המבינות את התהליך, בעלות ציפייה ריאלית לגבי התוצאות.


הצגת רצונותיכם בפני דר' טליסמן:


במהלך פגישה עם דר' טליסמן הציגו את רצונותיכם, ובשיתוף חוות דעתו המקצועית של דר' טליסמן קיבעו את מטרותיכם. דר' טליסמן יציג בפניכם את השיטות השונות להשגת היעד.

לבסוף, לאחר בדיקת רצונותיכם בשיתוף חוות הדעת המקצועית, תבחר השיטה הרצויה.

אולי תתעניינו גם במידע עבור - גניקומסטיה


 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק