ניתוח הרמת גבות

מטרת ניתוח להרמת גבות - הסבר מקיף

ניתוח הרמת גבות ועידון המצח נועדו להחזיר מראה צעיר ומרענן לשליש העליון של הפנים. מצח בולט, שקוע, קצר, קמטים, גבות צנוחות, מבט רוגז, כעוס, עצוב ו/או עייף, ו/או לחילופין סימני גיל המופיעים בצידי העיניים יכולים להטעות ובמקום שנראה נינוחים, ממוקדים, ואחראים נראה עייפים, מדוכדכים, חסרי אנרגיה ומיקוד, כל אלו ניתנים לשיפור.

 
מבנה העצם עשוי להיות גורם מפריע ולייצור בליטה, שקע או אסימטריה. במקרה כזה ניתן לבצע החלקה או מילוי.
בדרך כלל סימני הגיל הראשונים מתבטאים בשליש העליון של הפנים, לחלק מהאוכלוסייה כבר בתחילת גיל 30, וכבר בשלב מוקדם זה ניתן לטפל באזור.
דוגמא טובה לשינוי שעשוי להופיע כבר בתחילת גיל 30 הוא צניחה קלה של החלקים הצדדיים של הגבות שצונחים קלות ומשנים את מבנה הפנים.

הפתרון הינו באמצעות טיפול של הרמת גבות צדדית:


במקרה זה מדובר בניתוח הרמת גבות המתבצע דרך חתך קטן בקרקפת בתוך האזור השעיר של הגבה. דרכו משוחרר האזור הצנוח ונמתח חזרה למיקום הרצוי תוך שימוש בעזרים אופטיים על מנת לזהות ולהגן על איברים חשובים. בסיום הפעולה הגבה מורמת בעיקר בחלקה הצדדי כך שכל מפתח העין נראה אסתטי, צעיר וממוקד.

דוגמא נוספת היא אותות האייג'ינג באזור המצח


הפתרון הינו בטיפול של רמת המצח ועידונו המשפר את המראה ומיפה את אזור הפנים. ניתן לבצע את פעולה זו בנפרד ו/או בשילוב עם פעולות נוספות כגון: טיפול בעפעפיים, מתיחת פנים ופילינג.

בכל הנוגע לניתוח הרמת גבות, דר' טליסמן יתאים לכם את השיטה הטובה והמתקדמת ביותר שתשפר פלאים את המראה שלכם ובהחלט תעלה את רמת ביטחונכם העצמי.
  • אם חיפשתם מידע על הרמת גבות אנדוסקופית לחצו כאן.
 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק