ניתוחי עיצוב הגוף

ניתוח עיצוב הגוף מזה שנים הינו אחד משלושת הפעולות האסתטיות השכיחות בעולם.
האתגר האמיתי בעיצוב הגוף הנו השגת תוצאה טבעית, מראה אסתטי ושימורו
לטווח הארוך.

דר' טליסמן, המוביל בתחום מזה שנים, יטפל בך בכל שלבי התהליך, מתחילתו ועד לסיומו המוצלח, כפי שטיפל באלפי מועמדים אחרים.

בשנת 2006 הוצג לראשונה בעולם מחקרו המקיף והחדשני של דר' טליסמן בנושא שימור תוצאה ארוכות טווח של שאיבות שומן בקרב למעלה מאלף מטופלים. המאמר המדעי, לאחר ראיון מקיף באורלנדו, פורסם ב – Cosmetic Surgery Times שהינו המדיום הנחשב ביותר בעולם בתחום הכירורגיה האסתטית.
מאמר זה היווה סגירת מעגל לסדרה של מחקרים חדשניים של דר' טליסמן שפורסמו בשנים 2001 – 2006 בנושא עיצוב הגוף בעיתונות הרפואית המדעית. ביניהם "השפעות שאיבת שומן על שינויים הורמונליים ותיאבון", "שינויים בלחץ התוך בטני בעקבות מתיחת בטן", "גניקומסתיה (הקטנת חזה לגבר) – שיטה ניתוחית חדשה" ועוד
.

שלושה מרכיבים יש לתהליך עיצוב הגוף:

  • מרכיב התכנון המערכתי- בשלב זה נבדק/ת המועמד/ת לגבי מרחק ממשקל אידיאלי, האם הטיפול ריאלי בכלל, דנים ברצונות ובתהליך שיש לעבור בפרטים. שתי דוגמאות לכך מהשטח: האחת, צעירה בגיל הפוריות שירדה במשקל לאחר שתי לידות ומעוניינת בהסרת עודפי שומן מהבטן אך מתכננת הריון נוסף בתוך שנה. עצתי היא לדחות את ההמשך עד חצי שנה לאחר הלידה המתוכננת. השנייה, אם לשלושה שלא מתכננת עוד ילדים, בעלת משקל גוף תקין עם עודפי שומן קלים במותן. אמנם בדיאטה חריפה ובהגעה לתת משקל השומן העודף יעלם, אך הפגיעה במלאות מראה הפנים והחזה בשל הדיאטה תהא בעלת משקל שלילי ביותר על ההופעה ולכן, עדיף לבחור בטכניקת שאיבת השומן שהסיכון בה במקרה כזה אפסי.
  • מרכיב עצם הפעולה הניתוחית לשינוי. מרכיב זה יבוצע תוך סיכון אפסי ומתן תוצאה טבעית ואסתטית ככל הניתן.
  • שימור התוצאה לטווח ארוך הינו המרכיב הקשה ביותר לחלק מהמועמדים/ מועמדות במיוחד אלו בעלי משקל עודף קל עד בינוני. על מנת לקיים את הנדבך השלישי צירפנו מאמני כושר אישי ותזונאים לצוות המרפאה. רק קיום של שלושת המרכיבים מעניק למטופל סיפוק ארוך טווח לתוצאה לאחר השלמת התהליך והמון מוטיבציה לביצוע פעילות ספורטיבית בריאה ושמירה על תזונה נכונה.
עיצוב הגוף לאחר ירידה דרסטית במשקל הנו אחד האתגרים המודרניים של הכירורגיה הפלסטית בעולם ובישראל. הפעולות הנדרשות הנן מורכבות ביותר וכוללות בנוסף לניתוח מתיחת הבטן, ניתוחי שדיים, הרמת העכוזים ומתיחת העור, בגב, בירכיים ובזרועות. הסיבה לכך היא היווצרות עודפי עור ניכרים במקומות רבים בגוף שהשומן שנצבר מתחתם נוצל לאנרגיה והותיר אזורי עור מדולדל. למרות שמדובר בתהליך החלמה מורכב הכולל לא מעט צלקות שביעות הרצון מרקיע שחקים שכן מדובר בניתוח אסתטי ופונקציונאלי כאחד.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק