ניתוח עפעפיים

מידע אודות ניתוחי עפעפיים


דר' טליסמן פיתח ומיישם גישה חדשנית לטיפול בעפעפיים בכלל ובעפעפיים התחתונות בפרט. המטרה היא להשיג במינימום זמן החלמה שחזור טבעי של מראה צעיר. 
ניתוח עפעפיים הוא השכיח בעולם בקרב גיל ה-40 וצפונה, ההחלמה מניתוח זה הינה מהירה והתוצאה נראית לעין כמעט באופן מיידי. 
 
סימני הגיל מופיעים באזור העיניים כבר מגיל 35, שזהו גיל צעיר, והם יכולים להטעות : במקום שמראנו ישקף נינוחות, מיקוד ואחריות הוא עלול לשקף עייפות, דכדוך וחוסר אנרגיה. אם את/ה מרגיש/ה כי העיניים גורמות לך להראות מבוגר יותר, עצוב, ועייף ניתוח עפעפיים ו/או בשילוב הרמת הגבות היא פעולה שכדאי לך לשקול. 
 
תהליך הניתוח:
 
הפעולה כחלק מתחום ניתוחי הפנים יכולה לכלול את העפעף העליון בלבד, התחתון בלבד או הגבות בלבד, ואת כל המכלול או שילובים ביניהם.  תהליך הטיפול בעפעף העליון בלבד : ביצוע חתך בקפל של פתיחת העין על מנת להסיר באמצעותו עודפי עור, שריר ושומן בולטים. 
 
תהליך טיפול העפעף התחתון: הטיפול נובע עקב תפיחות, שקיות בעפעף או העמקת השקע מתחת לעפעף אשר נותנת מראה עייף ומבוגר) ודורש מדר' טליסמן לבצע פעולה אנטומית מדויקת המתקנת את הבלט ולא מוציאה את השומן החוצה.
כך נשמר נפח העין ונמנע מראה חלול/שקוע לאחר הניתוח ובמקומו מופיע מראה טבעי כפי שהיה לפני שינויי ההזדקנות. פעולה זו מבוצעת בלעדית בישראל על ידי דר' טליסמן, דרך הלחמית כך שאין צלקת חיצונית וייחודה שבמהלכה השומן הבולט (השקיות) מוחזר למקומו המקורי והפתח שבדללו השומן יצא מלכתחילה מתוקן באופן זהה לתיקון בקע (הרניה).

כאשר דר' טליסמן נשאל לאחר אחת ההדגמות שביצע על יעילות הפעולה הוא אמר: "לשמחתי הפעולה הוכיחה את עצמה בהצלחה רבה, הרופאים הותיקים והמנוסים והצעירים יותר שיבחו אותי באמרם שזו הפעם הראשונה שראו תיקון אנטומי אמיתי לבעיה הזו. אמנם אין הנחתום מעיד על עיסתו, אך אני בהחלט גאה בהצלחה הגדולה".

לחילופין ניתן לבצע ניתוח עפעפיים לפי השיטה הקלאסית שבא מבוצע חתך מדויק ועדין ממש בסמוך לריסים שדרכו מסירים עודפי עור, שריר ושומן (במידת הצורך בלבד) על מנת לקבל עפעף תחתון חלק. חיזוק הרקמה לצדי העין מבוצע על מנת לקבל קו עפעף צעיר.


תקופת ההחלמה:


תקופת ההחלמה תארך בהתאם להיקף הפעולה שבוצעה. 
 
תהליך החלמת העפעף העליון:לאחר טיפול בעפעף העליון נצפה למעט נפיחות, ללא כאבים, וחזרה לעבודה תתאפשר לאחר כיומיים עד שישה ימים אחרי הניתוח. נידרש לשים טיפות לחות בעין לתקופה בת כשבועיים שבמהלכה תהיה תחושה כי כמות "אור" גדולה חודרת לעיניים בזמן שהיה באור היום, צפייה  בטלוויזיה ו/או מסך מחשב. תופעה זו חולפת לאחר כחודש עד חודש וחצי.
 
תהליך החלמת העפעף התחתון:החלמת העפעף התחתון אורכת לרב כשבוע ימים, וגם כאן כאבים הנם תופעה חריגה ביותר. כאשר הפעולה כוללת את הרמת הגבות, תקופת ההחלמה הממוצעת משתרעת בין שבוע לעשרה ימים. ביומיים הראשונים נשתמש בכדורים נגד כאבים על מנת להעלים את תופעת כאבי הראש המלווה את הפעולה ביומיים הללו.
 
פעולת  העפעפיים בלבד אינה כרוכה באשפוז, אך תוספת הרמת הגבות בדרך כלל תצריך אשפוז לילה. 
 
ניתוח עפעפיים בלבד או בתוספת גבות נחשבים לפעולות בטוחות המבוצעות כבר עשרות שנים ללא סבוכים משמעותיים.   כמו בכל פעולה ניתוחית, אי נוחות, נפיחות ועוד תופעות יכולות ללוות את הפעולה באופן זמני על כך מומלץ לדון עם דר' טליסמן.

העיניים וההבעה כתוצאה מהפעולה יראו צעירים יותר לאורך שנים רבות.


על מנת לשמור על ההישגים בצורה אופטימאלית רצוי להימנע מעישון, לשמור על תזונה נאותה, שתייה מרובה של מים וטיפול שותף בעור והידרציה עם תכשירים מיועדים בהמלצת דר' טליסמן.

ניתוח עפעפיים אצל גבר ניתן לראות לפני וניתן לראות אחרי .

​​​​​​​


 


 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק