עיצוב שפתיים קטנות

עיצוב שפתיים קטנות- הטרנד המדובר מארה"ב כאן אצל ד"ר טליסמן!


בשנים האחרונות צצו כל מיני טכניקות מתקדמות, המקלות על עיצוב הפנים ומאפשרות לשפר פגמים אסתטיים. אחד החידושים המרעננים האחרונים הוא אפשרות עיצוב שפתיים קטנות ודקות, לעסיסיות ומלאות יותר. בקליניקה של ד"ר רן טליסמן, תוכלו לעבור טיפול כזה בתהליך קצר, עדין וללא תופעות לוואי. הטיפול מיועד הן עבור נשים שהשפתיים שלהן השתרבבו והתכווצו פנימה, והן עבור נשים המעוניינות בשפתיים עבות ומלאות יותר בשל החשיבות הרבה שיש במראה שפתיים עסיסיות ומלאות, למראה החיצוני הכללי.


כשאת יפה – את מרגישה נפלא!


למרות שניתן להבחין שהשפתיים גדלו מעט ביחס לעבר הרחוק (כנראה עקב שינויים הורמונליים), עדיין ישנם רבות שלא ניחנו בשפתיים עבות ובשרניות. עם עליית הפופולאריות של המראה הברזילאי, עלתה גם הפופולאריות של ניתוחי שפתיים בכל רחבי העולם. המראה האקזוטי והחושני הפך למשאת נפשה של כל אישה באשר היא, וכעת קל מתמיד להפוך את החלום למציאות ממשית.

אישה בעלת שפה עליונה או תחתונה דקיקה, יכולה בהליך עיבוי שפתיים פשוט, לשוות לשפתיה מראה צעיר ומושך שיהלום את תווי פניה הייחודיים. הליך קצר זה יכול לשדרג בכמה רמות את המראה הכללי ולהעלות פלאים את הביטחון העצמי.


עיצוב שפתיים- רק אצל מומחים


הפעולה עצמה מבוצעת בהרדמה מקומית ולכן החזרה לשגרה קצרה ומהירה. מלבד נפיחות שנמשכת כשבוע, כמעט שלא תרגישו שעברתן עיצוב שפתיים. התהליך מתוכנן בקפידה כך שיתאים בשלמות לתווי הפנים הייחודיים שלכן ויוביל לתוצאה המבוקשת.


עיצוב ועיבוי השפתיים הוא הליך כירורגי, וככזה רצוי שיעשה על ידי מומחים ועם הציוד המתקדם ביותר. שמו של ד"ר רן טליסמן הולך לפניו עם ניסיון של מעל 7000 טיפולים כירורגיים מוצלחים. אלפי מטופלים ומטופלות מרוצים יכולים להעיד על מומחיותו בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק