עיצוב שפתיים תחתונות

עיצוב השפתיים התחתונות


לא רק הברכה שורה בדבר הסמוי מן העין- לא אחת גם הסיבה והגורמים לתחושת תסכול, בושה, אי נעימות ועוד. שינוי במבנה השפתיים התחתונות לאחר לידות אחדות או מבנה בלתי מידתי ו/או בלתי סימטרי  מולד שלהן מהווה עבור נשים סיבה מספיקה לפנות לביצוע עיצובן מחדש.


בקליניקה המשוכללת של ד"ר רן טליסמן, מומחה בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית, מתבצעות באופן שגרתי פעולות של כירורגיה אסתטית גם באיבר זה. מבנה שפתיים לא תקין – לדעת אישה ובעיקר לתחושתה – המביא אותה אל הקליניקה לביצוע עיצובן מחדש עלול לגרום לא רק אי נוחות  פיזית (לא אחת דווקא משקלו של מרכיב זה הוא זניח) אלא לפגום בתחושת הנשיות ובכך לגרום לאישה כי היא פגומה מיסודה, ממהותה, מבטן ומלידה. נשים שאינן משלימות עם גזירת "כך ברא אותי הטבע" יכולות כיום למצוא מענה מיטבי.

בעייתן ניתנת לפתרון מצוין בקליניקה שמצוידת במכשור המשוכלל ביותר, בחומרים האיכותיים והאפקטיביים ביותר (הנושאים, כמובן, תקן בטיחות ואיכות מחמיר ומחייב) ובעיקר- בטיפול שמבצע אותו ד"ר טליסמן, בעל מקצוע רב מוניטין, אשר ביצע זה מכבר אין-ספור ניתוחים וטיפולים פלסטיים ואסתטיים בכלל ובנשים בפרט.


באמצעות עיצוב שפתיים תחתונות משיב המטפל (שאינו מחולל נסים אבל בהחלט עושה נפלאות) לנשים את הביטחון העצמי על ידי חיזוק והעצמה של תחושת הנשיות שלהן אשר לסימטריה של שפתי איבר המין שלהן יש מרכיב ומשקל חשוב בכך.
​​​​​​​

התייעצו עם רופא


מי מכן שמתכננת ביצוע טיפול זה – ודאי מי שמתלבטת בנושא –  מוזמנת ליצור קשר עם הרופא באמצעות מילוי פרטים אישיים בטופס המקוון ולקבל מענה מקצועי ואנושי שיסייע לה להיווכח בכדאיות ביצוע העיצוב ובתועלתו כתהליך פשוט- ביחס שגלום בו פוטנציאל רב לשיפור דרמטי בתחושת הנשיות.

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק