קיצור שפה, שליש הפנים התחתון

קיצור שפה לאיזון והרמוניה של השליש התחתון של הפנים

הטבע- מה לעשות- לא חנן את כולנו באיברי פנים מושלמים, סימטריים והרמוניים. לא אחת, יש מי שחשים צורך עז לשנת את המראה הטבעי שלהם. המועמד הטבעי המתבקש לביצוע השינוי הוא כירורג פלסטי המתמחה בטיפולים אסתטיים. מועמד כזה הוא ד"ר רן טליסמן מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, אשר המקביל לביצוע אין-ספור ניתוחים, הקליניקה שלו מהווה מרכז מחקרי ומוקד ליישומן, הלכה למעשה, של התוצאות המבורכות שלהם.

אחד הטיפולים הנדרשים על ידי ד"ר טליסמן הוא קיצור השפה המאפשרת השבת המראה ההרמוני לשליש התחתון של הפנים ומאפשרת למטופלים לחשוף שיניים צחורות כשפיהם נפתח לחיוך רחב.

בקליניקה מבצע הרופא מגוון טיפול לשיפור מראה השפתיים כדון עיבוי השפה העליונה שמשולבת בו הזזת רקמותיהן כלפי חוץ, קיצור המרחק בין האף לבין השפה העליונה, הקטנת שפה באמצעות כריתת רקמה ופרוצדורות ניתוחיות נוספות שתכליתן לייפות את מראה השפתיים ולהעניק לבעליהן תחושת חופש תנועה בשפתיים ואפשרות לחשוף את השיניים היפות.

הניסיון העצום שרחש ד"ר טליסמן בניתוחים כירורגיים ואסתטיים, הרצינות והכבוד שבהם הוא נדרש לכל מטופל, מידע וייעוץ המתבצעים בשקיפות מלאה, הופכים אותו לכתובת  עבור נשים וגברים רבים שמוכנים להשקיע בשינוי מראה פניהם אם בשל אי –שביעות רצון מהמבנה ומהגודל הטבעיים שלהם ואם לאחר טראומות ופציעות.

שימוש בהדמיית מחשב בתלת מימד מקלה על המטופלים לקבל החלטה על המראה הרצוי של השפתיים לאחר קיצורן. על אף הטכנולוגיה המתקדמת, הטכניקה והמיומנות של המטפל, הניסיון המגוון והעשיר, חשוב ביותר לעשות תיאום ציפיות ובמסגרתן לקחת בחשבון  היתכנות של היות התוצאה הסופית שונה מעט מהתמונה שנשקפה בהדמיית  המחשב.

במסגרת הייעוץ לקראת ניתוח השפה תוכלו להתייעץ עם הדוקטור על כדאיותם ותועלתם של טיפולים אסתטיים נוספים.


 
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק