שאיבת שומן מהקרסוליים

מידע אודות הליך לשאיבת שומן מן הקרסוליים


אף שאינה מפורסמת ונדרשת כמו שאיבת שומן מהבטן, מהישבן או מהמותניים- שאיבת שומן מהקרסוליים נדרשת על ידי לא מעט אנשים הרואים בה גורם שעשוי לשפר את את המראה הכללי שלהם והן את איכות חייהם. חלק הארי של המטופלים הן נשים, אשר הסיבה לפנייתן לביצוע שאיבה באזור הקרסוליים נובעת מהעדר היכולת לנעול נעלי עקב ו/או ללבוש שמלות קצרות החושפות את הרגליים בכלל ואת הקרסוליים בפרט. הטכניקה הטיפולית מאפשרת כיום לעצב קרסוליים חטובים במהירות וביעלות.


ד"ר רן טליסמן, מומחה בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית, מבצע טיפול זה בקליניקה המשוכללת שלו. הוא מסיר עודפי שומן מהקרסוליים ועל פי הנדרש, המבוקש או המומלץ- מהשוקיים. לשאיבת השומן יש אפקט חשוב ועבור נשים רבות עיקרי ומרכזי- שיפור היכולת ללכת. חשוב לשתף וליידע את הרופא על אודות ההיסטוריה הרפואית של המועמדים לטיפול. הגילוי הנאות חשוב ולא אחת קריטי לעצם היתכנות ביצועו וגם על מנת למנוע סיבוכים אפשריים.


אמנם לא מדובר בפנים, אבל חשוב להידרש גם לשאיבת שומן בקרסוליים בכל הרצינות הנדרשת והמתחייבת מפרוצדורה רפואית הכרוכה בהרדמה – מקומית או כללית. שלב חשוב ביותר הוא ייעוץ מוקדם לשלילת גורמים שונים להיווצרות קרסוליים תפוחים כגון: עודך נוזלים, מתח נפשי ממושך, סכרת וייתכן שאף בעיות בלב. שלילת אחת או יותר מגורמים פוטנציאליים אלה היא תנאי הכרחי לביצוע השאיבה.


הציוד המשוכלל, הטכניקה המתקדמת, הניסיון המצטבר, כל אלה מהווים ערובה להצלחת הטיפול אבל יותר מכל – השילוב בין מקצועיות חסרת פשרות של הרופא המטפל ובין היחס האישי הקשוב, החם והסובלני שלו לכל מטופל ולכל מטופלת. ד"ר טליסמן אינו מבחין בין בעיה קטנה לבין בעיה גדולה- בראייתו בתפיסתו ובגישתו- כל בעיה של כל מטופל ומטופלת באשר הם מחייבים התייחסות רצינות ומתן מענה טיפולי מיטבי.

 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק