אודות ד"ר רן טליסמן

דר' טליסמן  מומחה בכירורגיה פלסטית מעל עשרים שנה במהלכם ביצע עשרות אלפי ניתוחים למטופלים מכל קצוות הגלובוס, מהוואי ועד אוסטרליה.

תעודת מומחה

תוצאות הניתוחים האסתטיים כמו גם הרפואיים ככל ובאזור הפנים בפרט דהיינו: פנים, מצח, אף, העפעפיים, האוזניים ועיצוב הגוף הציבו רף חדש למושג תוצאה טבעית, הרמונית ופונקציונלית.

פעליו הנוספים של דר' טליסמן בתחום:

מהבודדים בישראל שמקיימים מחקרים קליניים יישומים מובילים בתחום הכירורגיה האסתטית וביניהם: מתיחות, שאיבות שומן והזדקנות. עבודות ייחודיות אלה מפורסמים בעיתונים המדעיים המובילים ובכנסים בעלי חשיבות רבה בעולם.  דר' טליסמן עורך בירחון המקצועי בתחום כירורגית גולגולת פנים ולסתות בנוסף הוא מנחה ומדריך סטודנטים בעבודות גמר בבית הספר לרפואה.דר' טליסמן, שנמצא בליגה העולמית המובילה בתחום האסתטיקה, מונחה ע"י האחריות האתית והמקצועית באמצעות שלושה עמודי תווך:
1) איכות השירות: אדיבות ומקצועיות .

2) מרכז פעיל מחקרית: קיום מחקר מתקדם בתחום האסתטי.

3) מרכז לימוד אקדמי ויישומי: הנחלת הידע לעמיתים.דר' טליסמן השלים את ההשתלמות שלו בארה"ב במשך שלוש שנים. כשחזר לארץ ב1997 הציב ופיתח את הרף הסטנדרטי למצוינות מובילה בתחום הכירורגיה הפלסטית-אסתטית במרפאתו הפרטית. יחד עם זאת דר' טליסמן מקפיד שהשירות במרפאת המומחים שהוא מנהל במסגרת הכללית ובמסגרת המרכז לאסתטיקה בתל השומר לעולם ישאף לטוב ביותר עבור המטופל/ת.

נימה אישית מדר' טליסמן:

"כאדם ורופא, אני מסופק מקצועית כאשר טיפולים שהוכיחו את עצמם  הובילו את מטופלי תהליך מדהים, טבעי וחיובי שהוסיף ליופיים, לביטחונם העצמי ולנפשם".
​​​​​​​
​​​​​​​

דר' טליסמן חבר בשלושה איגודים מכובדים בעולם:

והאיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית אסתטית www.surgery.org

הסמכתו ודרכו המקצועית של דר' טליסמן:

דר' טליסמן הנו בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב  https://med.tau.ac.il/  .

שנת הסטאז' בוצעה במרכז הרפואי אסף הרופא בצריפין http://www.assafh.org/Pages/default.aspx   והתמחות בהדסה עין כרם בהדרכתו הישירה של פרופ' וכסלר http://www.hadassah.org.il/  .

התמקצעותו של דר' טליסמן בוצעה בארה"ב וארכה שלוש שנים תחת שרביטם של המובילים בעולם https://www.mcw.edu/ .

כאשר שב מארה"ב הקים מחדש בתל השומר את השירות לכירורגיה פלסטית בבעיות מורכבות של הפנים במיוחד בתינוקות בניהולו של פרופ' אורנשטיין.

אומנות המקצועיות שבכירורגיה הפלסטית:

מקצועיות ומקצוענות הם אבני הייסוד של הכירורגיה הפלסטית האסתטית, אין מדובר בכפל לשון מכיוון שעל המומחה להיות מיומן.
כדוגמת הפקה של מופע בברודווי, בו המקצועיות מתבטאת בהנאת הקהל מהרגע שהמסך עולה ועד לסיום. גם בכירורגיה הפלסטית, המקצועיות מתחילה מהרגע הראשון ונמשכת עד לסיום הטיפול ומתבטאת בשביעות רצונו והנאתו של המטופל מהתוצאה. המקצועיות דורשת רמה גבוהה של דיוק ובהתאם לתכנון ומונעת כל אלתור או פעולה פתאומית.

קישור לקורות חיים מפורט של דר' טליסמן לפתיחה בדף נפרד

התהליכים לקראת טיפול לפי האתיקה המקצועית של דר' טליסמן:

ראשית, חייבים לבצע ניתוח מדויק של דרישת המטופל או המטופלת, לבדוק את נכונותו ורמת המוטיבציה לקראת הטיפול ובמקביל לבצע בדיקה מדוקדקת אנטומית ופיסיולוגית. שילוב זה הדורש שימוש באינטליגנציה רגשית, מקצועיות ומוסר מכיל בתוכו שילוב של מדע ואומנות. המוסר מתבטא בכך שעלינו לשים את המטופל/ת במקום הראשון ולהיות הגונים, לכן השקיפות תהיה מלאה ונפרוס בפני המועמד/ת לטיפול את כל האופציות שעומדות בפניו, כולל אלטרנטיבות לא רפואיות וכמובן שעל סמך הנתונים ניתן את ההמלצה המקצועית שלנו ונחליט ביחד על הדרך הטובה ביותר למטופל/ת.

חדש – הדמיית תלת מימד לפנים להתאמת ציפיות מקסימלית

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק