ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הינו הניתוח האסתטי השכיח בעולם מעל גיל 40, יעיל, מהיר ובידיו האמונות של ד״ר טליסמן נותן תוצאה לזמן ארוך

ד"ר טליסמן פיתח ומיישם גישה חדשנית לטיפול בעפעפיים בכלל ובמיוחד לעפעף התחתון כך שהמטרה שחזור טבעי של המראה הצעיר תושג במלואה במינימום זמן החלמה.

ניתוחי עפעפיים, הנם הניתוח השכיח בעולם מעל גיל 40 שההחלמה ממנו מהירה והתוצאה כמעט במיידי נראית לעין. סימני גיל המופיעים באזור העיניים כמו נפיחות, צניחה, כהות, שקעים, מבט עצוב ועוד; יכולים להופיע יחסית בגיל צעיר משנות השלושים וכך להטעות ובמקום שנראה נינוחים, ממוקדים, צעירים ורעננים, אנו נראים עייפים, מדוכדכים, חסרי אנרגיה ומיקוד. כל מי שמרגיש שהעיניים גורמות לו להרגיש מבוגר יותר, עצוב, ועייף ניתוח עפעפיים ו/או בשילוב הרמת הגבות היא פעולה שיש לשקול. 

דוגמאות לתוצאות של ניתוחי עפעפיים של ד"ר טליסמן (מימין לפני; משמאל אחרי):

הפעולה יכולה לכלול את העפעף העליון בלבד, התחתון בלבד הגבות בלבד כולם ביחד ו/או שילובים ביניהם. החלמה מניתוח עפעפיים מהירה יחסית, לאחר שבוע בדרך כלל חוזרים לעבודה ואי הנוחות היחידה המלווה את ההחלמה הינה נפיחות והרגשת יובש, כאב הוא תופעה מאוד לא שכיחה לאחר פעולה זו.

כאשר הפעולה מבוצעת בעפעף העליון בלבד, מבצעים חתך בקפל של פתיחת העין, כך שלא ניתן לראותו בזמן שעינינו פקוחות, ודרכו מסירים עודפי עור, שריר ושומן בולט. כאשר הפעולה מבוצעת בעפעף התחתון בגלל תפיחות, שקיות בעפעף או העמקת השקע מתחת לעפעף אשר נותנת מראה עייף ומבוגר. דר' טליסמן מבצע פעולה אנטומית מדויקת המתקנת את הבלט ולא מוציאה את השומן החוצה וכך שומרת של נפח העין ומונעת מראה חלול/שקוע לאחר הניתוח אלא מראה טבעי כפי שהיה לפני שינויי ההזדקנות.

הפעולה מבוצעת בלעדית בישראל על ידי דר' טליסמן, דרך הלחמית כך שאין צלקת חיצונית והמיוחד בה שבמהלכה השומן הבולט, השקיות בשפת היום יום, מוחזרות למקום שממנו יצאו והפתח שאפשר את היציאה מתוקן כמו שמתקנים הרניה.

לחילופין ניתן לבצע עיצוב עפעפיים בשיטה הקלאסית שבה מבוצע חתך מדויק ועדין ממש בסמוך לריסים דרכו מסירים עודפי עור, שריר ושומן על מנת לקבל עפעף תחתון חלק. חיזוק הרקמה לצדי העין מבוצע על מנת לקבל קו עפעף צעיר. מדי פעם יש צורך לבצע קילוף בלייזר ו/או כימי על מנת להבטיח עור חלק עם פיגמנטציה מינימלית. הרמת הגבות מצריכה חתך של כשני ס"מ בקרקפת באזור נסתר (מכוסה בשיער) דרכו בעזרת מכשור אופטי מבוצעת הפעולה. בסיום הפעולה הגבה מורמת בעיקר בחלקה הצדדי כך שכל מפתח העין צעיר וממוקד. 

ההחלמה מניתוח עפעפיים

בהתאם להיקף הפעולה שבוצעה תארך תקופת ההחלמה. לאחר טיפול בעפעף עליון בלבד נצפה למעט נפיחות, ללא כאבים וחזרה לעבודה בממוצע לאחר כיומיים עד שישה ימים. נידרש לשים טיפות לחות בעין לשבועיים עד חודשיים ונחוש כי יותר "אור" חודר לנו לעיניים בזמן שהיה באור שמש מול טלוויזיה ו/או מחשב. תופעה זו חולפת לאחר כחודש עד חודש וחצי. שימוש במשקפיים עם מעט צבע בעדשה או משקפי שמש מסתיר חלק גדול מהנפיחות וכך מטופלי יכולים לחזור לעבודה מלאה או חלקית אף יום או יומיים אחרי הפעולה.  

עפעף תחתון בד"כ דורש החלמה בת שבוע ימים, וגם כאן כאבים הנם תופעה חריגה ביותר. כאשר הפעולה כוללת את הרמת הגבות, תקופת ההחלמה הממוצעת משתרעת בין שבוע לעשרה ימים. ביומיים הראשונים נשתמש בכדורים נגד כאבים על מנת להעלים את תופעת כאבי הראש המלווה את הפעולה ביומיים הללו. פעולה על העפעפיים בלבד, אינה כרוכה באשפוז, תוספת הרמת הגבות בדרך כלל תדרוש אשפוז לילה. 

ניתוח עפעפיים עם/בלי הגבות נחשבים לפעולות בטוחות המבוצעות כבר עשרות שנים ללא סבוכים משמעותיים בצדם. כמו בכל פעולה ניתוחית, אי נוחות, נפיחות ועוד תופעות יכולות ללוות את הפעולה באופן זמני ורצוי לדון על כך עם דר' טליסמן.

העיניים וההבעה כתוצאה מהפעולה יראו צעירים יותר לשנים רבות. שמירה על תזונה נאותה, הימנעות מעישון ושאר גורמי זיהום אוויר, טיפולים אסתטיים והידרציה עם התכשירים המומלצים על ידי דר' טליסמן ישמרו על ההישגים בצורה האופטימלית.

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: