ניתוח סנטר

ניתוחי סנטר נועדו להגדיל סנטר קטן, להקטין סנטר גדול ולעצב סנטר למראה נחוש או עדין על פי בחירה, מבוצעים על ידי ד״ר טליסמן מזה שלושה עשורים במטרה לתת לכם את המראה שתמיד רציתם.

גודל הסנטר מלווה אותנו למעשה מהלידה ועם השנים מקבע את צורתו הסופית בגיל ההתבגרות.  הסנטר מיוחס מבחינה תדמיתית לנחישות וגבריות כאשר הוא נוכח מרובע עם חריץ במרכזו מצד אחד ועדינות ונשיות כאשר הוא מעוגל וקטן מצידה השני של המשרעת.  לעיתים הסנטר אינו בקו אחד עם שאר המבנה של הפנים כמו לסת עם נוכחות ניכרת וסנטר קטן ולהיפך ועוד מגוון אופציות.  ניתוחי סנטר בידיו האמונות של ד״ר טליסמן יאפשרו מראה של סנטר בהרמוניה עם שאר חלקי הפנים ככלל והתאמה לרצון הספציפי שלכם בפרט.  ניתן להגדיל את הסנטר, להקטין אותו, להרים סנטר צנוח, להרחיב אותו ואף לתקן אסימטריות במקרים קלים בהזרקה בלבד ובבינוניים וקשים בניתוח; ניתן כמובן לשלב זאת עם פעולות אחרונות על מנת לקבל את המראה שרציתם. 

סנטר נסוג, קטן, לא מספיק נוכח בפרופיל ואף בתמונת חזית, הן תלונות שכיחות, במקרים קלים ניתן למלא עם חומצה היאלורונית או הזרקת שומן ולקבל הקלה לתקופה, אם זאת מקרים בינוניים, או מי שאינה רוצה בטיפול זמני ניתן להחדיר שתל קטן דרך חלל הפה כך שאין צלקות חיצוניות כלל ולקבל מראה הרמוני ויפה.  עם השנים בשל נסיגת חניכיים קצה הסנטר יכול לגלוש מטה והמראה אינו אסתטי ויש המכונה בשפת העם ״סנטר מכשפה״ וגם כאן פעולה של החדרת שתל תומך יכולה להביא ביעילות ובפשטות לתיקון המצב ללא חתך חיצוני נראה לעין.  משך הפעולה קצר, נדיר שמתלווה אליה כאב כלשהו ויחסית לאחר זמן קצר אין לראות כל סימנים הקשורים לפעולה, כמו גם חוסר התחושה המתלווה להליך חולף לו מכבר.  השתל בסנטר הנו לכל החיים ולא מחליפים אותו בשגרה כלל.  סנטר בולט עם עודף נוכחות הרבה פחות שכיח, אם זאת יכול בהחלט להציק במראה.  הפתרון היחידי האפשרי הוא הקטנה של העצם תוך התחשבות במרכיבים כמו קרבה לשורשי השיניים, להשאיר מספיק עצם על מנת שלא יפגעו, העובדה שהקטנה של הסנטר יכולה להוביל לצניחה של הקצה שתחייב תיקון ועוד.  גם פעולה ניתוחית זו מבוצעת מתוך חלל הפה כך שצלקות חיצוניות איין.  הניתוח יותר ארוך מהגדלת סנטר, כמו גם זמן ההחלמה עד שהנפיחות יורדת שיכול להמשך אף מספר חודשים. 

קל מאוד להתרגל למראה חדש ובמיוחד לאחר ניתוחי סנטר שלא משאירים סימן חיצוני לכך שכלל התרחשו.  ניתוחי סנטר בידיו האמונות של ד״ר טליסמן יוצרים מראה הרמוני, מאוזן וטבעי לפרופיל וחזית שתמיד רציתם.   

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: