מתיחת פנים בעשור שביעי שמיני ותשיעי

גם בגיל 80 פלוס אין מניעה לביצוע מתיחת פנים מוכוונת לשפר משמעותית את סימני הגיל שמופעים ולהקנות לנו בידיו האמונות של ד״ר טליסמן מראה כמו שאנחנו מרגישים, צעיר יותר, אנרגטי וטבעי לשנים הבאות.

ד״ר טליסמן פיתח שיטה ייחודית יחד עם מומחים בעולם הרחב לטיפול יעיל ובטוח בסימני הגיל שמופיעים בפנים בגילאים 80 ו-90. הפעולה הניתוחית מותאמת למצב והמיקוד הוא מקסימום תוצאה במינימום החלמה לכם ולכן שרוצים ורוצות להראות כמו שאתם מרגישים.  הניתוח מבוסס על סילוק עודפי עור ישירות תוך הסתרת סימני הניתוח בקווי המתאר הטבעיים בשילוב עם מתיחת שרירי ההבעה יתנו מראה צעיר בהחלמה מהירה וחזרה לשגרה תוך מספר ימים בלבד. השיטה מתאימה לכל מי שמתפקדים עצמאית והמראה החיצוני של הפנים חשוב להם.

 

מתיחת פנים בגישה ישירה היא טכניקה ששוכללה על ידי ד״ר טליסמן לתת מענה לשינויי הגיל בפנים שמתבטאים בעיקר בהצטמקות הנפח, דלדול הרקמות ועור כמעט ללא רזרבה אלסטית.  בהסתכלות ישירה נראה שאלו רק חסרונות, אבל ד״ר טליסמן מצא בכך יתרונות והעיקרי שבהם הוא שצלקות כמעט ולא נראות לעין וכך מתאפשרת גישה ישירה פשוטה ויעילה להרחקת עודפי העור תוך יצירת מראה אסתטי, מוצק ככל הניתן, הרמוני וטבעי, שמעניק מראה צעיר ככל הניתן בעשורים אלו. 

איך אדע שזה הטיפול הנכון עבורי?

אם מפריע לכם מה שניבט במראה ואתם עצמאיים תפקודית ניתן לבוא לייעוץ לד״ר טליסמן שלאחריו תדעו למה לצפות ואיך יעבור ההליך.  חלקכם כמובן סוחב מחלות שונות ועבר אי אלו אירועים רפואיים בחיים.  בשיטה הזו ניתן לטפל ביעילות ובהצלחה גם בנוכחות בעיות רפואיות אלו. 

מה כולל הייעוץ אצל ד״ר טליסמן?

ייעוץ מקצועי אצל ד״ר טליסמן בדרך כלל מחולק לשלושה שלבים שהאינטגרציה ביניהם היא המפתח להצלחה.  

  1. השלב הראשון, האנמנזה, הכוונה תחקור שנועד לאסוף את כל המידע הרלוונטי, מה מפריע לכם, מה היית רוצה לשנות ועוד.  תמונות ישנות מהעבר עוזרות מאוד להעריך את השינויים שחלו וחשוב לנסות להביא כאלו מודפסות ו/או בטלפון.
  2. השלב השני, כולל בדיקה מקיפה של הפנים והצוואר, בדיקת איברי הפנים ובקשה לתנועות מסוימות שתתבקשו לבצע (כמו הזזת העיניים, פתיחת הפה, תנועות חיוך וכו').   בעזרת בדיקה מקיפה זו אעריך את איכות העור, גמישותו, פעילות תקינה של עצבי הפנים, כמות העצם, גובה הלחיים, מיקום עצם הלשון ועוד.   
  3. השלב השלישי, אינטגרציה בין הבקשה למציאות האפשרית מבחינה טכנית; בשלב זה נעשית סינתזה בין הבקשה לשינוי האפשרי במציאות, נדון יחד באפשרויות הטיפוליות השונות ובמיוחד ליתרונות, ולחסרונות של כל אופציה עד לתחושה שזה כל כך ברור שאפשר לשעות זאת בבית לבד...

מהלך הניתוח

בחדר ההכנה ד״ר טליסמן יסמן על פני העור סימונים שונים שיסייעו לו בזמן הניתוח; נכנסים לחדר הניתוח ושם המרדים דואג שלא תרגישו כלום שום כאב ו/או תחושה לא נוחה. בשלב הבא הפנים עוברות הכנה וכיסויי סטריליים ולאחר מכן מתחיל השלב הניתוחי עצמו שבו מבוצעות כל הפעולות שהוחלט לבצע.  בסיום הפעולה תועברו להתאוששות שבמהלכה ד״ר טליסמן יראה אתכם וייתן הסבר מקיף על כל מה שעברתם. לאחר השגחה של מספר שעות עד יממה שלמה הולכים הביתה להמשך החלמה. 

מהלך ההחלמה

מהלך ההחלמה המידי אורך בין שבוע לעשרה ימים לשבועיים בממוצע, אם כי זכרו - תוצאה סופית מסתמנת בד"כ כחודש עד שלושה חודשים לאחר הפעולה. כמה תופעות מלוות את הניתוח וביניהם ירידה בתחושה של העור שמתחילה לחזור כחודש לאחר הניתוח. חולשה זמנית של עצב הפנים שכיחה ומופיעה בעשרה אחוז מהמנותחים, אם כי היא חולפת די מהר (בין יומיים לשלושה שבועות) כך שחלק מהסובלים ממנה כלל לא יבחינו בכך.  נפיחות יש בכולם בדרגות שונות כאשר שיא הנפיחות הנו כשלושה יממות לאחר הניתוח ואחר כך מתחיל לרדת.  הנפיחות לעולם לא סימטרית ותמיד יהיה צד אחד עם יותר. תמיד יהיו שטפי דם שיעברו בהדרגה והעיקר אסור לחשוף אותם לשמש עד להיעלמותם המוחלטת (כחודש לאחר הפעולה). כאבים לאחר הניתוח בדרך כלל מועטים ולא מצריכים תרופות חזקות יותר מאופטלגין/אקמול/אדוויל. מרגישים כמעט תמיד תחושת מתיחה של הפנים והצוואר שמשתחררת בדרך כלל אחרי שבועיים שלושה.  

מתיחת פנים בגיל השלישי שמבוצעת על ידי ד״ר טליסמן תעניק לכם מראה צעיר וטבעי תוך פעולה פשוטה יעילה וקלה להחלמה, טיפולים אסתטיים קלים במידה ותרצו ישמשו מאיץ לתוצאה מקסימלית שתעניק לכם ולכן הנאה מושלמת מהמראה הנשקף אליכן במראה. 

 

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: