הרמת גבות אנדוסקופית

ניתוח הרמת גבות אנדוסקופי המבוצע בלעדית בישראל על ידי ד״ר טליסמן , נועד להחזיר את הצניחה הצדדית למקומה הטבעי למראה צעיר ואנרגטי, ניתוח יעיל עם תוצאה לזמן ארוך ללא צלקות.

משנת 1998 בוטוקס עורר מהפכה בתחום ניתוחי המצח, טיפול יעיל ופשוט אבל מחזיק מעמד רק כשלושה חודשים.  ניתוח הרמת גבות אנדוסקופי, פעולה שנפוצה בעולם אם כי בישראל נכון להיום מבוצעת רק על ידי ד״ר טליסמן, במיוחד צדי הגבות נועד להחזיר לשליש העליון של הפנים מראה צעיר, נינוח, ממוקד, חלק, הרמוני וטבעי; המינוס של הניתוח בהשוואה לטיפול בוטוקס זה זמן ההחלמה, היתרון האדיר הוא משך הזמן שהניתוח מעניק את יתרונותיו, בין 6 ל 8 שנים מול שלושה עד ארבעה חודשים לבוטוקס.

צניחת גבות צדדית, אחד מסימני הגיל הראשונים שמופיעים, ניתן לראות כבר בגיל 30, בהמשך רואים קמטים רוחביים במצח יחד עם קווי כעס בים הגבות, שכל אלו תורמים למראה זועף, עייף, לא ממוקד, לא אטרקטיבי וזקן מכפי הגיל הביולוגי.  מכיוון שטיפול בוטוקס מאוד יעיל בהפחתת כל הסימנים לעיל, במיוחד שמדובר בזריקה מקומית פשוטה החל מסוף שנות התשעים צבר פופולריות עצומה על חשבון ירידה בביצוע ניתוח הרמת גבות במיוחד לאור הצלקות שהיו כרוכות בניתוח זה.  עם השנים, הסתמנו שתי תופעות, האחת, זריקות בוטוקס פחות יעילות עם הזמן ולאחר עשרות שנים בטיפול חלה עמידות לחומר והוא מפסיק להשפיע; השנייה, מתפתחת עם השנים ההכרה שזריקות כל שלושה חודשים זה לא במיוחד תענוג ויחד עם החישוב הכלכלי ערכו היעילות של ניתוח עולה.   הפעולה באמצעות האנדוסקופ שמביאה להרמת גבות יעילה, יתרונה הגדול שמעשית אין צלקות נראות לעין.   המינוס של הפעולה כוללת זמן החלמה של כעשרה ימים, וירידה בתחושה של הקרקפת למספר חודשים.  ניתן כמובן לשלב פעולות נוספות כמו ניתוח עפעפיים עליונים ליצירת הרמוניה ופרופורציה אופטימליים בין השליש העליון של הפנים לשאר חלקי הפנים.  בסיום הפעולה הגבה מורמת, מפתח העין צעיר וממוקד, המצח חלק ונעים למראה. 

השליש העליון של הפנים ובמיוחד צדי הגבות חשוב מעין כמוהו למראה צעיר, אנרגטי, נינוח, טבעי והרמוני, לאחר הרמת גבות אנדוסקופית ילוו אתכם לשנים רבות.  שמירה על תזונה נאותה, הימנעות מעישון ושאר גורמי זיהום אוויר, טיפולים אסתטיים והידרציה עם התכשירים המומלצים על ידי דר' טליסמן ישמרו על ההישגים בצורה האופטימלית.

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: