עיצוב הגוף לגברים

בטן שטוחה, ריבועים בבטן, מתניים מחוטבות, ישבן מעוצב? אפשר לטפל בזה

חשוב לך מראה הגוף, אתה שומר על דיאטה מאוזנת, משקיע זמן ומאמץ בחדר כושר ועדיין לא מסופק; זה הזמן לבוא לייעוץ אצל ד״ר טליסמן.  מה היתרון בכירורגיה פלסטית אסתטית מול תחליפים?  אם מיצית את חדר כושר ועדיין יש מה לשפר, נכון, יש עזרים כימיים, אמנם לא חוקיים, אבל לא נטמון ראש בחול, הם בשימוש בחדרי כושר; חומרים כמו סטרואידים אנאבוליים והורמון גדילה.  עזרים אלו בהחלט יעזרו לפתח את השריר ולהפטר מהמרבץ השומני העקשן שלא הצלחת עד כה.  אבל יש לזה מחיר! מעבר לזה שזו פעולה לא חוקית, יתכן מצב של סכרת והשפעות פיזיולוגיות לטווח ארוך.  ד״ר טליסמן משתמש בכלים בטוחים, שהוכיחו עצמם שנים רבות כמו שאיבת שומן ייעודית, הזרקות שומן ושתלים סינטטיים ייעודים וכמובן שילוב ביניהם.   נכון מדובר בפעולה כירורגית אבל בטווח הארוך סיכוניה קטנים מצריכת סטרואידים והורמון גדילה. 

תופעת תרבות הגוף, בניית גוף מושלם בגברים שפעם הייתה נחלתם של מעטים יחסית הולכת וצוברת פופולריות.  בחיינו המודרניים, למרות העבודה שתופסת יותר זמן בחיים, מהפכת התקשורת יחד עם התחזקות האדרת האני הביאו ליותר תשומת לב לגופנו; לכושר גופני, מראה, דיאטה ושיפור מתמיד של הנראות החיצונית.  מה שפעם התרכז רק בטיפול חזה נשי בגבר ושאיבת שומן במותניים הלך וצבר תאוצה לעיצוב קוביות בטן, ישבן עגול ומוצק ועד שוקיים מעוצבות.  החיים המודרניים דורשים מאתנו הרבה ישיבה מול המסך, שמביאה לאכילה לא מאוזנת, יציבה פחות טובה ובסופו של דבר אכזבה בהסתכלות במראה.  נכון ששעה ביום בחדר כושר שהפכה לנפוצה משפרת אך לא תמיד מספיק וכאן יש שתי אופציות הוספת עזרים כימיים אסורים או פנייה לכירורגיה האסתטית.  מה ניתן לעשות אצל ד״ר טליסמן? ראשית והכי חשוב, לאפיין את הבעיה למקד אותה ולצמצם ככל הניתן, כלל ברזל הוא שככל שיש צורך לטפל בפחות דברים בזמן נתון הסיכוי למרוצות ארוכת טווח עולה.  שנית, לדבר על האפשרויות בתחומים השונים.  קוביות בבטן; פעולה ממוקדת עם קנולה מיוחדת שמוציאה את השומן השטחי בדיוק במתאר של הקוביות הטבעיות וכך מעצימה את המראה.  ישבן מעוצב, על ידי הזרקת שומן או שתל ייעודי שמוכנס בניתוח ונותן מראה עגול ומוצק.   זמן ההחלמה יחסית מניתוחים אלו אינו ארוך וחזרה לפעילות יומיומית הדרגתית.   הניתוח נעשה בהרדמה מלאה וברוב המקרים אינו דורש אשפוז, כלומר ניתן לשוב לאחר מנוחה קלה, עוד באותו היום, הביתה.

מה הסיכונים בהליך הכירורגי?

כאשר מדובר בהליך כירורגי, מן הראוי לפרט גם אודות הסיכונים או הסיבוכים אשר עשויים להתרחש. מובן כי ד"ר טליסמן והצוות המלווה אותו פועלים במקצועיות יתרה ובכל המאמצים למזער את הסיכונים והסיבוכים אשר עשויים להתרחש, אך כן חשוב לציין אותם. עשוי להתפתח דימום וזיהום באזור הניתוח, אסימטריה וצלקות. כל אלו כמובן אינם מחויבים, ובמסגרת מקצועית, הסיכוי לסיבוכים נדיר.

ד״ר טליסמן יעזור לכם להשיג את המייל הנוסף בדרך לגוף האופטימלי שתמיד רציתם, אין מנוס גם אחרי הטיפול להמשיך בפעילות קבועה של עבודה עצמית בחדר כושר ; רק שילוב זה יעניק לכם את הצורה הטובה ביותר האפשרית.

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: