מיניליפט

מיניליפט הוא ניתוח שנועד לשפר משמעותית את סימני הגיל שלא ניתן לשפר באמצעים לא ניתוחיים ולהקנות לנו בידיו האמונות של ד״ר טליסמן מראה צעיר, אנרגטי וטבעי לשנים רבות

מיניליפט, כל כולו מוכוון לדבר אחד, מראה צעיר יותר;   סימני הגיל מופעים בהתגנבות איטית בהיחבא עד שפתאום יום אחד נראים לעין ומציקים.  אין דרך להימנע מהזדקנות והמלווה אותה למעט מי למזלו הרע עזב מוקדם, אבל יש לנו דרכים יעילות לטפל בשינויי הגיל ביעילות ובהצלחה, מיניליפט הוא חד הכלים היעילים ביותר בידיו האמונות של ד״ר טליסמן, פעולה שתוביל לשינוי דרמטי לטובה במראה שיהיה צעיר, דינאמי, הרמוני וטבעי;  שילוב עם אורח חיים נכון ומאוזן ישמר את התוצאה לשנים. 

מיניליפט הינו ניתוח שמוכוון למטרה אחת, מראה צעיר במינימום פעולה ניתוחית; התנאים המקדימים לביצוע הניתוח כוללים עור יחסית גמיש, רקמה תת עורית חיונית ועבה יחסית, צניחה של לא יותר משניים וחצי ס״מ, מבנה לסתות יציב, שיניים במצב טוב והעובדה שהצוואר אינו מחייב טיפול הכולל יותר משאיבה והמסת שומן.  במידה וצניחת הרקמות משמעותית, קמטים מרובים, עור דק ולא גמיש, נסיגת עצם ניכרת, צורך בניתוח צוואר ועוד אזי מיניליפט לא ייתן תוצאה מספקת. 

איך אדע שזה הטיפול הנכון עבורי? 

הסתכלו היטב במראה ועם שתי ידיים משכו קלות את הלחיים כלפי מעלה, אם אהבתם את השינוי שאתם רואים זה הטיפול הנכון; מיניליפט  לבד או בשילוב עם שאיבה בצוואר יחוללו שינוי דרמטי בהופעה.  אם בזמן הרמת הלחיים מול המראה ממשיכות להטריד אותך סימני הגיל, כנראה שמיניליפט לא תביא לפתרון ויהיה צורך בטיפולים נוספים כמו פילינג, הזרקות ועוד.   האם ניתן לשלב את הפעולות הללו בבת אחת? אלו כבר דקויות שרצוי לענות עליהן רק לאחר בדיקה קפדנית ע"י דר' טליסמן. 

האם אני מועמד אידיאלי?

שלושה היבטים קריטיים להצלחה בניתוח: המצב האסתטי העכשווי, פוטנציאל השינוי, והציפיות.

  1. ככל שנשמרה הגמישות והאלסטיות הטבעיים של העור מצבו יהיה טוב יותר. 
  2. המבנה הבסיסי של הפנים והצוואר, ההרמוניה והפרופורציה הטבעיים יכתיבו את פוטנציאל השינוי. 
  3. הציפיות זאת נקודת המפתח, ציפיות מציאותיות יהפכו לתוצאה מצוינת.

מתי כדאי לבוא לייעוץ?

התשובה הכי בנאלית, לא לפני שמה שאתם רואים במראה מפריע לכם ורק לכם!   בזמן הייעוץ עם ד״ר טליסמן יש לדווח על כל בעיה בריאותית כמו יתר לחץ דם סוכרת וכדו'.  עליכם לדווח על כל תרופה שאתם נוטלים ובוודאי לקיחת תרופות כמו אספירין, תרופות לדילול דם, תרופות אנטי דלקתיות וכו' שאת נטילתן יש להפסיק שבוע לפני הפעולה.   בעיות רפואיות אינן מונעות פעולה, אך מחייבות לעיתים הערכות מיוחדת.  הרגלים כמו עישון, רצוי להפחית משמעותית לפני הניתוח ובכל מקרה לדווח במדויק על הצריכה כי הערכות נכונה חשובה ביותר.  

ייעוץ אסתטי

ייעוץ מקצועי אצל ד״ר טליסמן בדרך כלל מחולק לשלושה שלבים שהאינטגרציה ביניהם היא המפתח להצלחה.  

  1. השלב הראשון, האנמנזה, הכוונה תחקור שנועד לאסוף את כל המידע הרלוונטי, מה מפריע לכם, מה היית רוצה לשנות ועוד.  תמונות ישנות מהעבר עוזרות מאוד להעריך את השינויים שחלו וחשוב לנסות להביא כאלו מודפסות ו/או בטלפון.
  2. השלב השני, כולל בדיקה מקיפה של הפנים והצוואר, בדיקת איברי הפנים ובקשה לתנועות מסוימות שתתבקשו לבצע (כמו הזזת העיניים, פתיחת הפה, תנועות חיוך וכו').   בעזרת בדיקה מקיפה זו אעריך את איכות העור, גמישותו, פעילות תקינה של עצבי הפנים, כמות העצם, גובה הלחיים, מיקום עצם הלשון ועוד.   
  3. השלב השלישי, אינטגרציה בין הבקשה למציאות האפשרית מבחינה טכנית; בשלב זה נעשית סינתזה בין הבקשה לשינוי האפשרי במציאות, נדון יחד באפשרויות הטיפוליות השונות ובמיוחד ליתרונות, ולחסרונות של כל אופציה עד לתחושה שזה כל כך ברור שאפשר לשות זאת בבית לבד...

מהלך הניתוח

בחדר ההכנה ד״ר טליסמן יסמן על פני העור סימונים שונים שיסייעו לו בזמן הניתוח; נכנסים לחדר הניתוח ושם המרדים דואג שלא תרגישו כלום שום כאב ו/או תחושה לא נוחה.  הניתוח עצמו נערך בהרדמה מקומית בשילוב חומרי הרגעה שניתנים על ידי המרדים, בשלב הבא הפנים עוברות הכנה וכיסויי סטריליים ולאחר מכן מתחיל השלב הניתוחי עצמו שבו מבוצעות כל הפעולות שהוחלט לבצע.  בסיום הפעולה תועברו להתאוששות שבמהלכה ד״ר טליסמן יראה אתכם וייתן הסבר מקיף על כל מה שעברתם; חיזוק השרירים, מיקום אופטימלי של השומן, קו לסת חד ויפה, צוואר מעודן, עיניים פקוחות וחלקות ועוד.   לאחר השגחה של מספר שעות עד יממה שלימה הולכים הביתה להמשך החלמה. 

מהלך ההחלמה

מהלך ההחלמה המיידי אורך בין עשרה ימים לשבועיים בממוצע, אם כי זכרו -  תוצאה סופית מסתמנת בד"כ כשלושה חודשים לאחר הפעולה.   כמה תופעות מלוות את הניתוח וביניהם ירידה בתחושה של העור שמתחילה לחזור כחודש לאחר הניתוח.  חולשה זמנית של עצב הפנים שכיחה ומופיעה בעשרה אחוז מהמנותחים, אם כי היא חולפת די מהר (בין יומיים לשלושה שבועות) כך שחלק מהסובלים ממנה כלל לא יבחינו בכך.  נפיחות יש בכולם בדרגות שונות כאשר שיא הנפיחות הנו כשלושה יממות לאחר הניתוח ואחר כך מתחיל לרדת.  הנפיחות לעולם לא סימטרית ותמיד יהיה צד אחד עם יותר.  תמיד יהיו שטפי דם שיעברו בהדרגה והעיקר אסור לחשוף אותם לשמש עד להיעלמותם המוחלטת (כחודש לאחר הפעולה).   כאבים לאחר הניתוח בדרך כלל מועטים ולא מצריכים תרופות חזקות יותר מאופטלגין/אקמול/אדוויל.     מרגישים כמעט תמיד תחושת מתיחה של הפנים והצוואר שמשתחררת בדרך כלל אחרי שבועיים שלושה.   חזרה לעבודה בדרך כלל אחרי עשרה ימים אם כי שוב נדגיש כי את התוצאה הסופית ניתן לראות כשלושה עד ארבעה חודשים לאחר הפעולה שאז כל שאריות הנפיחות, בצקות, שטפי דם, התקשויות וכדו' עוברים.   

מיניליפט שמבוצע על ידי ד״ר טליסמן יעניק לכם מראה צעיר וטבעי לשנים רבות, טיפולים אסתטיים קלים ישמשו מאיץ לתוצאה מקסימלית שתעניק לכם ולכן הנאה מהמראה הנשקף אליכן במראה. 

 

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: