ניתוח אף

הניתוח האסתטי השכיח ביותר בעולם משנת 1889, שילוב של מראה טבעי, נשימה תקינה ואסתטיקה

אז מה מייחד את ד״ר טליסמן בניתוחי אף?  

שיטת חמשת העקרונות שפיתח ד״ר טליסמן ויישומן יבטיחו סיכויי הצלחה גבוהים. 

  • התכנון, האף צריך להתאים לפנים, לזרום הרמונית עם המבנה הקיים האישיות והאופי; דוגמא, פנים ארוכות וצרות לא ישכנו בהרמוניה עם אף קטן וסולד למרות לכשעצמו הוא יהיה אף יפה אך תמיד יראה לא שייך למתבונן מהצד. 
  • התפקוד, האף ממלא תפקיד פונקציונלי בנשימה והרחה ויש לוודא ששני אלו נשמרים או משתפרים; לכן ד״ר טליסמן יבצע ניתוח רפואי במחיצה ו/או כונכיות  בזמן ניתוח האף האסתטי על פי הצורך. 
  • הטבעיות, התוצאה צריכה להיות טבעית כלומר מי שלא הכיר אותך לפני הניתוח לא יבחין שבוצע ניתוח. 
  • וידוי מוכנות והתאמה, רק בעלי ציפייה מציאותית המבקשים שיפור משמעותי, יפה, הרמוני, פונקציונלי ולא שלמות אוטופית במראה אפם - באמת ייהנו מהשינוי לאורך השנים. 
  • מצב בריאותי ונפשי תקינים חשובים לעבור ניתוח פלסטי באף בהצלחה. 

 

צפו באנימציה

ביצוע ניתוח אף אסתטי כבר מתואר בספרות בשלהי המאה ה – 19, כמעט לפני מאה וארבעים שנה, ומעשית עוד הרבה לפני כן; אין להתפלא על כך, מכוון שגודל האף, אורכו, רוחבו, גבנון, צניחה וצורה מטרידים את האדם כבר מאות בשנים.  ג׳וזף שהיה מנתח מפורסם בתחום ניתוחי האף הציג עצמו כממציא התחום בשנת 1898, למרות שידע גם ידע שאחרים עשו את הניתוח עוד הרבה לפניו ואף טוב הרבה יותר.  ג׳וזף הבין שפרסום יותר חשוב מאיכות כבר לפני יותר ממאה ועשרים שנה;  ונראה שכלום בנושא לא באמת השתנה מאז, וכל מי שמקדם עצמו ברשת  היום המציא שיטה חדשה וייחודית לניתוחי אף.  היסטוריה מלאת קוריוזים ואנקדוטות בנושא כ״כ מרתק כמו התפתחות ניתוחי האף מעניינת אומנם, אך מעשית רק שני דברים באמת עוברים כחוט השני לאורך השנים.  האחד, באם ניתן לבצע את הפעולה ללא חתכים חיצוניים, דהיינו ניתוח סגור; השני, מכשירני, עדיין חלק מהציוד שמשמש אותנו בניתוח פותח עוד בימים ההם. 

האף נמצא במרכז הפנים וכמעט תמיד יראה לצופה בנו למעט אם מסתכלים עלינו מאחור או כאשר יש שימוש ברעלה.   יש כמובן שיטות לא ניתוחיות לשפר את מראה האף כמו איפור מכוון, משקפיים והזרקות מילוי שעם התרחבות תחום ההזרקות בפעולות אסתטיות ככלל תפס תאוצה ניכרת, ובתחום עיצוב האף בפרט.  אין כמובן להתפלא על כך, הזרקה הנה שיטה פשוטה ויעילה להסתרת פגמים והאדרת המראה ואין תקופת החלמה משמעותית לאחר מכן; אז מה בכל זאת החיסרון? חומרי מילוי מוגבלים בזמן למספר חודשים וצריך לחזור על הפעולה, כמו כן אם רוצים שינוי צורה משמעותי או הקטנה של הגודל זה לא אפשרי על ידי הזרקות. 

אז מה מייחד את ד״ר טליסמן בניתוחי אף?  חמישה עקרונות שיש ליישם בפעולה זו שיבטיחו סיכויי הצלחה ואושר גבוהים.  הראשון - התכנון, האף צריך להתאים לפנים, לזרום הרמונית עם המבנה הקיים האישיות והאופי; דוגמא, פנים ארוכות וצרות לא ישכנו בהרמוניה עם אף קטן וסולד למרות לכשעצמו הוא יהיה אף יפה אך תמיד יראה לא שייך למתבונן מהצד.  השני - התפקוד, האף ממלא תפקיד פונקציונלי בנשימה והרחה ויש לוודא ששני אלו נשמרים או משתפרים באם יש צורך בניתוח מחיצה ו/או כונכיות משולב בזמן ניתוח האף.  השלישי – הטבעיות, התוצאה צריכה להיות טבעית כלומר מי שלא הכיר אותך לפני הניתוח לא ידע בעצם שבוצעה פעולה כזו וגם אלו שמכירים באופן הדרגתי ואיטי ישכחו את צורת האף הקודם ויקבלו אותך עם האף החדש.  הרביעי – וידוי התאמה לפעולה, רק בעלי ציפייה מציאותית המבקשים שיפור משמעותי יפה הרמוני ופונקציונלי ולא שלמות אוטופית במראה אפם באמת ייהנו מהשינוי לאורך השנים.  החמישי – מצב בריאותי ונפשי תקינים חשובים לעבור ניתוח פלסטי באף בהצלחה.   ד״ר טליסמן עוסק בניתוחי אף מזה 30 שנה כולל במקרים של עיוותים ניכרים במעבר האוויר מכל סוג, תחום שפרסם בו מאמרים מדעיים מובילים ופורצי דרך.

ניתוח אף, אחד הניתוחים האסתטיים השכיחים ביותר בעולם, מותאם אישית למטופל בהתאם לצרכיו, וכללית יכול להקטין או להגדיל את ממדי האף, להחליק ולעדן אי סדירויות בגב האף, לשנות את צורת קצהו, להצר את רוחב הנחיריים או לשנות את הזווית שבין האף והשפה העליונה.  ניתוח זה יכול לשפר משמעותית עיוותים בצורת האף הנובעים כתוצאה ממומים מולדים, מפגיעות באף הנובעות מחבלה בעבר ולעזור בהקלה על בעיות נשימה.  באם יש צורך בחתכים חיצוניים אזי הם יבוצעו במקומות נסתרים.   ניתוח אף יכול להתבצע בשילוב עם פעולות נוספות כגון הגדלת סנטר ועוד; הכול לקבלת מראה טבעי לאף המשתלב בהרמוניה עם הפנים ומקסום המראה והביטחון העצמי.  בכל ניתוח אף שד״ר טליסמן מבצע באם מתעורר הצורך בניתוח רפואי, דהיינו שיפור מעבר האוויר דרך האף, תבוצע בו זמנית הליך יישור המחיצה והקטנת הכונכיות על פי הצורך. 

 

האף הוא מרכיב מרכזי במראה שלנו וניתוח אף בידיו האמונות של ד״ר טליסמן יגרום לשיפור דרמטי מותאם אישית לכל אחד ואחת לטובה במראה החיצוני;  בסיום ההתייעצות עם ד״ר טליסמן, שתכלול על פי רצונכם גם הדמיית תלת ממד ממוחשבת, לא רק שתכירו לפרטיו את ההליך שאתם עומדים לעבור אלה גם למה לצפות ריאלית בסופו.  מראה של אף טבעי, הרמוני יחד עם שיפור או שימור יכולת הנשימה ללא כל פשרות. 

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: