אסתטיקה קוסמטית קלה

טיפולים אסתטיים, טיפול מקומי קל במרפאה להרגיש שלמים עם הדמות המשתקפת במראה

השפעות הגיל והזמן נותנות את אותותיהן על המראה החיצוני של כל אחת ואחד במוקדם או במאוחר. אם אתם לא מרוצים מהדמות שמשתקפת במראה ורוצים לשנות את המצב, לא ברור לכם מה לשנות אבל דבר אחד בטוח, אתם רוצים משהו מהיר, קל, כאן ועכשיו, שישמש מנוף לשינוי; יתכן מאוד שזה הזמן לקחת את הצעד הראשון ולבחור בטיפולי אסתטיקה קוסמטית או אסתטיקה קלה אצל ד"ר רן טליסמן.

שינויי הזמן, הזדקנות חמקמקים הם, מתגנבים בחשאי ויום אחד מופיעים במראה; זהו הליך שאי אפשר לעצור אבל בסיועו של ד״ר טליסמן אפשר להאט ולדחות הופעת הסימנים החיצוניים והחמרתם.  ככל שעוברות השנים, עוברים על הגוף שלנו, על עור הפנים ועל רקמות הפנים שלנו תהליכים של אובדן נפח והתרוקנות, רפיון, צניחה והדרדרות באיכות העור ובגמישות הרקמות. תהליכים אלו והכמיהה למראה צעיר וחיוני שוב הם שמביאים אנשים כמונו וכמוכם לחפש פתרונות אנטי-אייג'ינג בצורת טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים, שעוזרים להתבגר בחן. אנשים רבים מעדיפים לפנות קודם כל לטיפולים אסתטיים שאינם כירורגיים, כמו מילוי קמטים, לפני בחירה בטיפולים שמצריכים לשכב תחת סכין המנתח.  בחירה בטיפולים אסתטיים, בין אם תבחרו בהזרקת חומצה היאלורונית, בטיפולי בוטוקס או בכל טיפול אחר, היא החלטה אישית וחשובה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי להבטיח שתהיו בידיים טובות. המטרה שלנו במרפאה של ד"ר רן טליסמן היא לחשוף את היופי הייחודי והטבעי שלכם. אנחנו עושים זאת בעזרת מגוון טיפולים אסתטיים חדשניים וידיו המיומנות של ד"ר רן טליסמן, המתמחה בכל אחד מהטיפולים הבאים: פיסול פנים, טיפולים אסתטיים במכשור מתקדם, הזרקת חומצה היאלרונית, הזרקת בוטוקס ועוד.  ד"ר טליסמן מדגיש כי לא רק את הפנים ניתן להצעיר. אם בעבר טיפוליים אסתטיים התייחסו בעיקר לטיפולי פנים, כיום ניתן לטפל באמצעותם גם חלקים אחרים בגוף, כמו הידיים והצוואר.

 

אילו טיפולים קיימים בתחום האסתטיקה הקוסמטית?

הטיפולים מתחלקים לכאלו שנעשים בעזרת הזרקה של חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית או בוטוקס ומטפלים בקמטי הבעה ולטיפולים שנעשים באמצעות מכשור מתקדם. כל הטיפולים שנציין כאן מבוצעים במרפאה של ד"ר רן טליסמן בתל אביב, ללא כל התערבות כירורגית.

טיפולים אסתטיים על ידי הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית מאפשרים להחליק ולמלא קמטים, להשיב נפח לפנים ולמצק את העור. טיפולים אסתטיים באמצעות מכשור מתקדם מאפשרים לשפר את המרקם של העור: פיגמנטציה, קמטוטים עדינים, מיצוק של העור, הצערת העור (אנטיאייג'ינג) ועוד. טיפולים אסתטיים נוספים כוללים המסת שומן, הידוק ומיצוק העור, שימוש בחוטי משיכה וטכניקות משולבות.

שלא כמו בניתוחים פלסטיים, בהם יכול ד"ר רן טליסמן לשנות את מיקום וגודל הרקמות ולא רק את איכות המעטפת (העור), טיפולים אסתטיים שלא כרוכים בסכין המנתחים עושים שימוש ברזרבות הקיימות ובתוספים מזעריים כדי לשפר את מרקם העור עצמו.  מול השפע שקיים היום, אנשים רבים "שוברים את הראש" לגבי סוג הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. בחירת המנתח הפלסטי שיבצע את הטיפול האסתטי היא אולי ההחלטה החשובה ביותר שתעשו בהקשר זה והיא חשובה לא פחות מההחלטה לבצע אותו מלכתחילה. ד"ר רן טליסמן הוא מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית ובעל ניסיון של מעל 25 שנים בתחום. הוא מבצע ניתוחים פלסטיים כמו גם טיפולים אסתטיים, כך שהוא תמיד רואה את התמונה המלאה ודואג להתאים לכל אחת ואחד את הטיפול והחומרים המתאימים ביותר כדי לקבל את התוצאה המושלמת עבור כל אחת ואחד.  ד"ר רן טליסמן מדגיש את היתרון הגדול של טיפולים אסתטיים. היות והם לא מתבצעים בחדר הניתוח תחת סכין המנתחים, יש בהם יתרון משמעותי לכל מי שחושש וגם למי שיכולים לדחות בכמה שנים ביצוע ניתוח, כמו למשל ניתוח מתיחת פנים.
הטיפולים האסתטיים מתבצעים במרפאה הפלסטית של ד"ר טליסמן והם זמינים יותר, מהירים יותר ואינם מלווים כמעט בכאב. כיום, בעזרת טכנולוגיות חדישות, אפשר להשיג תוצאות מצוינות ואפקטיביות ללא תופעות לוואי, למגוון רחב של בעיות. על ידי תחזוקה נכונה, אפשר לשמור על מראה נפלא של הפנים והגוף שלכם לאורך שנים.

ללא ספק, הקדמה שאנחנו חווים היום העניקה לעולם הרפואה והאסתטיקה כמה מתנות יקרות מפז. אם בעבר, כל מי שרצו לעשות שינוי כלשהו בגופם נאלצו לעבור תחת סכין המנתחים, כיום הטיפולים האסתטיים מאפשרים לדחות ניתוחים פלסטיים וליהנות ממראה צעיר, אסתטי ואפילו טבעי.  כאשר אתם ניגשים לבחור ברופא מטפל המתמחה בטיפולים אסתטיים, ודאו שמי שיבצע את הטיפול הוא רופא פלסטיקאי מנוסה המכיר היטב את מבנה הפנים ואת תהליך ההזדקנות, רופא-אמן המסוגל לבצע עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר. בחירה זו תבטיח מזעור סיכונים מיותרים. יש לזכור לפני קבלת ההחלטה, כי הגוף שלכם הוא הכלי שלכם וככזה, והוא יקר מכל. אם תתנו לאנשים המקצועיים ביותר לטפל בו ולא תיכנעו למחיר או מבצע, לא תסתבכו בסיכונים ותוכלו ליהנות ממראה נפלא, צעיר וטבעי.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עם המרפאה של ד"ר רן טליסמן והתחילו בצעד הראשון לעבר המראה עליו אתם חולמים.

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: