ייעוץ רפואי

אין תחליף לייעוץ עם רופא מומחה, לא גוגל, לא אתרי מידע, פורומים וכל השאר; להיות רופא מומחה בכירורגיה פלסטית זה הליך שהוקדשו לו לפחות 13 שנים מחייו של הרופא. 

רופא עור שלח אותך להסרת נגע בעור במינימום צלקת, כירורג הפנה להתייעצות לשחזור שד או בטן לאחר ניתוח, אורתופד הפנה לתכנון של ניתוח משותף או אחרי ניתוח אורתופדי; רופא הילדים הפנה אתכם לייעוץ בשל ממצא או עיוות מולד ועוד שילוב של אפשרויות רבות.  המטרה בייעוץ רפואי בכירורגיה פלסטית שנבחן יחד את האופציות המיטביות לשחזור רקמה דומה למקור ככל הניתן.   כירורגיה פלסטית מתפרשת על תחומים רבים, החל משינויים מבניים בשל ירידה במשקל, מחלות כרוניות של הרקמות הרכות, דרך גידולים שונים ברקמות החיצוניות או בעור ועד לשינויים מולדים מכל סוג. 

כל בעיה רפואית בתחום הפלסטי, החל מנגע בעור שהומלץ להוציא ולשלוח לביופסיה שדאגתנו העיקרית שתישאר מינימום צלקת, עובר דרך החלמה מטראומה מכל סוג שהשאירה צלקות שנרצה לשפר ככל הניתן, ועד לעיוותים משמעותיים מולדים או נרכשים שכל רצוננו להראות כמו כל אחד אחר.

הייעוץ מתחלק לשלושה שלבים; אנמנזה, דהיינו ההיסטוריה הרפואית שלכם והבעיה הספציפית; הבדיקה הגופנית, שבא ייבדק האזור הפגוע; סיכום, דרך הפעולה הכי טובה לטפל בבעיה. לעיתים יש צורך בבדיקות עזר, כמו סי טי, צילומי שיניים, MRI ועוד על מנת למקסם את הפתרון לבעיה ותידרש פגישה שנייה לפני סיכום והחלטות על דרכי הפעולה.

בסיום הייעוץ אתם אמורים להרגיש שהבעתם את הבעיה נכון ואתם מבינים היטב את אפשרויות הטיפול; על מנת שהליך אופטימלי שכזה יצא לדרכו צריך לדאוג להביא את כל המידע הרלוונטי לייעוץ עם ד״ר טליסמן.  בסיום הייעוץ ידאגו במרפאת ד״ר טליסמן כי ישלח אליכם למייל טופס הסבר על הפעולה.

מאוד קל לספר על ניסים ונפלאות ברשת, אבל 25 שנות ניסיון כרופא מומחה בכירורגיה פלסטית עושות את ההבדל האמיתי.  

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: