חומצה היאלורונית

מילוי שקעים, קמטים, קמטוטים ותיקון אסימטריה בחומצה היאלורונית הינה השיטה השכיחה בעולם לטיפול קל מהיר ואפקטיבי

חומצה היאלורונית הינה חומר סינטטי הפופולרי ביותר בעולם בעשרים שנה האחרונות להשגת מראה עור צעיר ורענן.  אם אתם עומדים מול המראה סופרים קמטוטים, קמטים או מוטרדים מאסימטריה, הזרקה על ידי ד״ר רן טליסמן מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון של כשלושים שנה בתחום, היא אחד הטיפולים היעילים והפשוטים ביותר לביצוע וזה הזמן להכיר את הטיפול מעט יותר לעומק.  הזקנה אכזרית וערמומית ופתאום יום אחד בהסתכלות במראה, הקמט הופיע, הנפח אבד זה לא אותו האני הזכור מהמראה של האתמול.  חומרי מילוי כמו שומן עצמי, חומצה היאלורונית ועוד יכולים לסייע להתגבר על חלק מהסימנים ביעילות ובמהירות.   

עם חלוף השנים, העור והשומן שמתחתיו מאבדים מנפחם, האלסטיות הטבעית נפגמת בשל ירידה בכושרו של הגוף לייצר קולגן גמיש והתוצאה הבלתי נמנעת היא קמטוטים שהם ביטוי לירידה בגמישות, קמטים שהם שילוב של ירידה בגמישות ואובדן נפח, שקעים שהם בעיקר ביטוי של אובדן נפח ושילוב של כולם.  חומרי המילוי לא רק מסייעים למילוי עדין של הקמטים, אלא גם להצערת העור, לשיפור קווי המתאר בפנים ולהשיב את הנפח שאבד להם. המילוי יכול להתבצע הן באיזור הפנים והן באזורים נוספים כמו הידיים והמחשוף. מה תפקידם של חומרי המילוי? כשמם כן הוא, למלא את החסר; אבל עצם הכניסה של חומר מילוי לאזור יוצר עוד יתרונות, הוא גורם גירוי מקומי של יצירת קולגן אומנם פחות גמיש אבל בכל זאת נוצר עוד, הוא סופח נוזלים שמביאים תפיחות קלה ביותר אבל משפרת את המראה ואם מדובר בהזרקת שומן אזי יש מעורבות של תאי גזע שיוצרים גם חידוש רקמות קל.  המטרה העיקרית בטיפול שתראו טוב יותר תוך שמירה מוחלטת על המראה הטבעי.  הזרקת חומר המילוי נעשית על ידי מחט עדינה או קנולה, בהתאם לחומר, סמיכותו והאזור שמוזרק.  ישנם מקומות על גבי הגוף שלהם תתאים יותר הזרקה עם מחט, ויש מקומות שדווקא הזרקה עם קנולה. בדיוק כמו שאין חומר מילוי אחיד שמתאים לכולם, כך שיטות ההזרקה חייבות להיות גם הן שונות בין המטופלים, כל מטופל בשיטת ההזרקה המתאימה עבורו.  הדבר הכי חשוב מבחינת ד״ר טליסמן לפני הליך הזרקת מילוי הוא תיאום ציפיות, לכן כל כך חשוב הייעוץ האסתטי המתבצע לפני ההליך.  ציפייה לא ריאלית תוביל לאכזבה וציפייה ריאלית יחד עם הבנת ההליך שאתן ואתם עומדים לעבור תיקח אתכם לחוויה חיובית ומספקת.   הטיפול עצמו נעשה במרפאה, כשמשך הטיפול משתנה ממטופל למטופל. התהליך כולו יכול להמשך עד כשעה, ולאחריו ניתן לשוב לפעילות רגילה ואפילו לעבודה.
בניגוד לשלל תהליכים כירורגיים, את התוצאות של טיפול מילוי חומצה היאלורונית ניתן לראות באופן מיידי, מה שמאפשר לבחון האם יש צורך בטיפול נוסף או האם מסתפקים בטיפול הבודד שבוצע.  בזכות חומר האלחוש בו נעזר ד"ר רן טליסמן לא תחושו כאב או שיהיה מינימלי ברמה נסבלת לחלוטין.  לכמה זמן מחזיק המילוי בחומצה היאלורונית? זאת השאלה שאין לה תשובה חד משמעית, משך הזמן משתנה מאזור לאזור, ותלוי גם בביולוגיה של כל מטופל. ככלל, ככל שהחומר סמיך יותר כך הוא מתפרק לאט יותר.  כמו כן, באזורים בהם יש תנועה רבה, כמו בשפתיים למשל, החומר יתפרק די מהר, זאת לעומת חומרים עם מעט תנועה כמו רקות, בהם החומר יתפרק לאט יחסית. ברמת העקרון, חומרי המילוי הזמניים דוגמת החומצה ההיאלורונית צפויים להחזיק לתקופה של שנה פלוס בממוצע.

ראיה הוליסטית אסתטית שמיישם ד״ר טליסמן היא חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול, והיא ורק היא מבטיחה לכם טיפול איכותי, יעיל ומציאותי. מאחר ולכל אדם יש את סוג ומבנה העור המאפיין אותו, כך על כל אחד לקבל טיפול ייחודי ומותאם אישית.  לקביעת פגישת ייעוץ רפואי אסתטי במרפאה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר.

לייעוץ חייגו: 03-6090660 או השאירו פרטים: