הסרת גושים שומניים, שאיבה מהעורף

הסרת גוש שומני


מום מולד אינו מהווה סיבה יחידה ואף לא עיקרית לביצוע ניתוחים וטיפולים שונים. יש מי שפונים לביצועם דווקא בשל פגם אסתטי, איבר לא סימטרי, שומן עודף הפוגם בתחושת הביטחון ומערער אותה, לא אחת עד כדי פגיעה מהותית באיכות החיים.


ד"ר רן טליסמן, מומחה בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית, מבצע ניתוחים רבים, בגברים ובנשים, שהמניע להם הוא רצון ותחושת צורך של אנשים לשפר את המראה שלהם- לשוות לעצמם חזות צעירה, חטובה, אסתטית ונקייה.


שאיבת שומן היא פרוצדורה רפואית רווחת ומקובלת. הפנייה לביצועה נובע מהקושי של מי שמשקלם עודף לשאת אותו. לא אחת הם חשים במבטים הננעצים בהם ומתייגים אותם כאנשים שמנים. לא אחת הם חשים דחויים, מנודים, בלתי רצויים. הקושי הוא אפוא גופני ורגשי נפשי גם יחד.


שאיבת שומנים מהעורף מתבצעת בקליניקה מקצועית אינטראקטיבית המהווה גם מרכז מחקרי לביצוע מחקרים יישומיים הממתגים את הקליניקה כמרכז ייחודי ובלעדי מסוגו. שמו של טליסמן הולך לפניו מקצה העולם עד קצהו- קל וחומר בתוך מדינת ישראל, בקרב המחפשים מטפל מקצועי אמין ומנוסה בתחום הטיפול הכירורגי האסתטי.


חשיבותה של שאיבת שומן אינה מתמצה רק בשינוי החזותי הניכר לעין החל במי שממנו נשאבו עודפי השומן אלא גם ואולי בעיקר- בתרומתה להגברת הבריאות ולו רק בשל סילוק גורם פוטנציאלי להיווצרות בעיות בתפקוד וגרימת חולי.

התייעצו עם רופא


לפני ביצוע הסרת גושים שומניים על ידי שאיבה מהעורף מי מכם ששוקלים ביצוע טיפול כזה מוזמנים, כאן ועכשיו, ליצור קשר עם הרופא המומחה ד"ר טליסמן ולקבל מידע מפורט ותשובה לכל שאלה (כל שאלה היא רצויה ולגיטימית!) בנושא זה. כמו כן תוכלו לקבל חוות דעת והמלצות ממטופלים שביצעו אותו בקליניקה של ד"ר טליסמן

 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק