הרמת גבות אנדוסקופית

הרמת גבות אנדוסקופית

בוטוקס הינו ללא ספק הטיפול האסתטי השכיח ביותר בעולם למראה נינוח וצעיר של השליש העליון של הפנים בעשרים שנה האחרונות.  הזרקת בוטוקס היא טיפול פשוט ויעיל מלווה במעט חסרונות שהמציקים שבהם, זה טיפול שצריך לחזור עליו כל שלושה עד ארבעה חודשים, עם הזמן היעילות שלו פוחתת ומידת היכולת לשלוט על הרמת גבות צדדית והפחתת קמטוטים בו זמנית מוגבלת.  

ניתוח הרמת גבות שהיה מאוד נפוץ עד לפני כחמש עשרה עשרים שנה היה מאוד יעיל למראה צעיר רענן ונינוח עם תוצאה שנשמרת שנים רבות, חסרונו היחיד היה הצלקות שנשארו.  

הרמת גבות אנדוסקופית, פעולה ייחודית שמבצע דר' טליסמן, מאפשרת את כל היתרונות של ניתוח ללא החיסרון של הצלקות.  הפעולה מאפשרת למקם את הגבות במיקום הרצוי לשנים למראה טבעי, נינוח, הרמוני, אנרגטי, ממוקד, אלגנטי וצעיר.  את יכולה לנסות מול הראי להרים בעדינות את הגבה בצד ואם את מרגישה בנוח עם השינוי זה השלב לבוא לייעוץ אצל דר' טליסמן.  כללית, מראה צעיר של גבה משקף מצב שבו הגבה קצת מעל העצם של המצח עם קשת נעימה שקצה הגבה הצדדי מעט יותר גבוה מהקצה הקרוב לאף.  

שתי התמונות מדגימות מראה צעיר נינוח ואנרגטי של הגבות בתצורה בסיסית שונה לכל מטופלת דר' טליסמן מתאים את המנח היותר נכון עבורה.  


הרמת גבות אנדוסקופית נעשית בהרדמה מקומית מלווה במעט חומרי הרגעה שהמרדים נותן, דר' טליסמן מבצע בין שלושה לחמישה חתכים מזעריים בין שורשי השערות שדרכם מבוצעת פעולה ייחודית זו.  אחרי מספר שעות השגחה חוזרים הביתה, הנפיחות יורדת לאחר כשבוע עד עשרה ימים שזה הזמן שבדרך כלל חוזרים לעבודה.  בתקופה שאחרי הפעולה יש חוסר תחושה בקרקפת שחוזרת במהלך הזמן, ושנים רבות נהנים מהתוצאה.     

תמונות לפני ואחרי של הרמת גבות שהאופי רוחבי

תמונה לפני :


תמונה אחרי :
 
 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק