מילוי קמטים

הגורמים הטבעיים לקמטי העור


במהלך השנים, השפעות עקב חשיפה לשמש, תהליך איבוד הגמישות בעור, העלמות חלק מהשומן התת עורי, כוח המשיכה, מתחים יום יומיים, זיהום אוויר ועישון נראים על פנינו.

הרקמות העמוקות שמשמרות את המראה הצעיר שלנו עוברות תהליכים אשר משאירים סימנים סביב הפה העיניים. קמטים וקווי הבעה בפנים הנם חלק מתהליך ההזדקנות. התהוותם מתחילה כאשר סיבי הקולגן והאלסטין בדרמיס נשברים ומאבדים את הגמישות והאלסטיות.


הפתרון האסתטי

  1. הצורך לשאוב אותו ממקום אחר בגוף בעוד שאת החומר הסינתטי שולפים ישירות מהמדף.
  2. אין אפשרות לצפות מראש כמה זמן יישאר השומן במקום ההזרקה ויעשה את עבודתו. לעומת זאת קיימים לשומן יתרונות רבים שהקו המשותף להם הנו היותו של החומר הטבעי, הוא "חלק מעצמנו" ולכן תופעות הלוואי ממנו זניחות ברב המקרים


באמצעות מילוי הרקמות ניתן להחזיר מראה חלק יותר האופייני למראה הצעיר ללא התערבות כירורגית גדולה כמו בניתוח פנים. כמו כן, מילוי העלמת קמטים יכול לשמש להגדלת שפתיים, לחיים ועוד.


ניתן לשלב את מילוי הרקמות עם פעולות נוספות כגון פילינג ומתיחות, כל זאת בהתאם למטרות המתוכננות. חומרי מילוי מתחלקים לשתי קבוצות: קבוצת הסינתטיים וקבוצת הטבעיים.

דוגמאות:


שומן הנו דוגמה לחומר מילוי מהקבוצה הטבעית. הוא יעיל אבל חסרונותיו העיקריים (בהשוואה לחומר סינתטי) הנם:

השימוש בחומרים אלה הוא נרחב ביותר. בחלקם נצבר ניסיון שימוש של עשרות שנים כמו הסיליקון, לאחרונה דר' טליסמן פרסם עבודת מחקר שבו השתתפו כמעט 10,000 מטופלים. דר' טליסמן בדק את בטיחות ויעילות השימוש. החיסרון העיקרי שהתגלה בסיליקון. הוא שלנבדק אחד מתוך 500 נבדקים בממוצע קיים סיבוך כלשהוא המצריך התערבות נוספת עד לאיזון.

החומרים הסינטטיים החדשים (הנספגים) יעילים מאד ומספקים פתרונות טובים וכמעט באפס תקלות, אבל לתקופה מוגבלת בזמן (בין חצי שנה לשנה) ולכן הם נעשו כל כך פופולאריים בשנים האחרונות.

*אולי תתעניינו גם בהליך - מיני ליפט

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק