מיני ליפט

מיני ליפט או הרמת פנים "קלה", הינה פעולה שנועדה לשפר משמעותית את מראה הפנים, קו הלסת והלחיים למטופלים שהצוואר שלהם לא מצריך ניתוח או לחילופין ניתן להסתפק בשאיבת שומן בלבד.


סימני הגיל או הזדקנות של מראה הפנים נובעים מגורמים פנימיים וחיצוניים. הגורמים הפנימיים כמו הקוד הגנטי שלנו להזדקנות, מחלות שונות, איבוד הגמישות בעור, העלמות חלק מהשומן התת עורי, ספיגת עצם (אוסטאופורוזיס), כוח המשיכה, שינויים משמעותיים במשקל וכדו' ברובם אינם ניתנים לשליטה ושינוי, לעומת זאת חלק מהגורמים החיצוניים, שרישומם נראה על פנינו, ניתנים לשליטה ושינוי, והם כוללים השפעות הנובעות מחשיפה לשמש, מתחים יום יומיים, עישון ותזונה.

שינויי הגיל הנראים בפנים כוללים: צניחת לחיים, קמטים עמוקים הנמשכים מהאף לכיוון זוויות הפה (Naso-Labial Folds), טשטוש קו הלסת, צניחת רקמת הלחי מעבר לקו הלסת (Jowls), ועודף שומן צווארי.


כל השינויים הללו יכולים להשתפר משמעותית בעקבות מיני ליפט


מיני ליפט בידיו האמונות של דר' טליסמן אינו יכולה לעצור את תהליך ההזדקנות, אך בגישה ההוליסטית שנוקט דר' טליסמן ישוחזר המראה הצעיר על ידי הסרת שומן עודף מהצוואר, חיזוק השרירים, שינויי נפח תוך הדגשת יופי המבנה הבסיסי ולבסוף מתיחת העור. שילוב עם אורח חיים נכון ומאוזן ישמר את התוצאה שנים רבות.

שאלות נפוצות על הליך המיני ליפט:


מה ההבדל בין מתיחת פנים לניתוח מיני ליפט?

במקרים של ניתוחים פלסטיים מסוג זה ניתן להסתפק בשאיבה בלבד והרקמות יחסית גמישות ניתן לבצע בקלות ע"י מיני ליפט שההבדלים בינו לבין מתיחת פנים משתרעים על פני שלושה מישורים.
  • זמן החלמה מהיר - לעומת מתיחת פנים, טיפולי מיני ליפט אינם זקוקים לזמן החלמה ארוך - בין שלושה ימים לשבוע עד לחזרה לעבודה.
  • מראה טבעי יותר - מכיוון שהפרדת מתלה העור מצומצמת בניתוח מיני ליפט אין כל שינוי בחיוניות הטבעית של העור.
  • ניתן לתחזוק - ניתן לחזור על פעולת מיני ליפט כמעט ללא מגבלה מעשית לאורך השנים ללא שינוי בטבעיות של המראה.

איך נראות תוצאות המיני ליפט?


על מנת לדמות את התוצאה של מיני ליפט יש להחזיק מראה ולהתבונן בפניך בזמן ישיבה על גבי המיטה ולאחר מכן בשכיבה על גבי הגב ללא הגבהה לראש כלומר פרקדן, אם מה שנשקף במראה בזמן שכיבה זה השינוי המיוחל אזי מיני ליפט הוא הפתרון.

אם ממשיכים להטריד אותך תופעות כגון הכתמים והקמטוטים שנשארו בפנים אזי מיני ליפט לא יספיק ויהיה צורך בטיפולי לייזר משלימים ויתכן בשילוב של הזרקות.
במידה ומראה העפעפיים מטריד אותך, אזי ניתן לבצע פעולה בעפעפיים ויתכן אף במצח ניתן לשלב את הפעולות הללו בבת אחת ולפעמים רצוי להפריד ביניהן, אך אלו כבר דקויות שניתן לענות עליהן רק לאחר בדיקה קפדנית ע"י דר' טליסמן לפני ניתוח מיני ליפט.


מי מתאים לטיפול?


פציינטים אידאלים לניתוח מיני ליפט הם אלו אשר למרות השינויים האסתטיים בפנים נשמרה עדיין הגמישות ואלסטיות של העור, משקל גופם יציב ומראה הפנים מוגדר היטב ונאה אסתטית. בבדיקה לפני מיני ליפט דר' טליסמן בוחן שלושה היבטים קריטיים מבחינתו להצלחה בניתוח והם - המצב האסתטי העכשווי, פוטנציאל השינוי, והציפיות.

תוכלו לבדוק בבית אם מצב הגמישות טוב ומתאים לניתוח מיני ליפט- אם העור עבה הוא בדרך כלל גמיש יותר, אם ניתן להזיז בקלות במשיכה אחורה מול המראה כמות של עור לכיוון האוזניים של פחות משני סנטימטר שוב מדובר על מצב הגמישות טוב. עצמות לחיים גבוהות באופן טבעי יחמיאו לשינוי, לעיתים נתכנן הדגשה שלהן תוך כדי הניתוח.


מה הגיל שאפשר להתחיל?


אין בעצם גיל קשיח לניתוח וביום שבו רוצים לשפר את אותות הגיל המפריעים למראה זה הזמן להתייעץ לגבי מיני ליפט.

מיני ליפט משפר משמעותית את המראה לצעיר וחיוני יותר, אך הגיל אינו משתנה. פציינטים המבקשים ממני שיפור ריאלי במראה שיהיה צעיר יותר, הרמוני וטבעי יקבלו תוצאה מצוינת.

מה לגבי מצב רפואי?


בייעוץ יש לדווח על כל בעיה בריאותית, על כל תרופה שאתם נוטלים ובוודאי לקיחת תרופות כמו אספירין שאת נטילתן יש להפסיק שבוע לפני הפעולה. בעיות רפואיות אלו אינן מונעות פעולה זו, אך מחייבות לעיתים הערכות מיוחדת.
עישון, רצוי להפסיק כליל או להפחית משמעותית שלושה שבועות לפני מיני ליפט.

איך מתבצע ההליך?


מיני ליפט נעשה בדרך כלל בהרדמה תוך ורידית או סדציה במשולב עם הרדמה מקומית. החתכים נעשים במקומות נסתרים ומספר שעות לאחר הפעולה ניתן ללכת הביתה.
ימים ספורים לאחר מיני ליפט חוזרים לשגרה אם כי תוצאה סופית מסתמנת כשלושה עד ארבעה חודשים לאחר מכן.   


מיני ליפט אצל דר טליסמן


להצעת מחיר מיני ליפט, התייעצות ומידע נוסף - צרו קשר.
​​​​​​​

 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק