ניתוחי חזה

ניתוחי חזה לתוצאה מושלמת


החזה הנשי זכה להתייחסות ייחודית משחר ההיסטוריה האנושית ללא שום פרופורציה לשאר אברי הגוף. ניתוח חזה הנה אחת הפעולות הקוסמטיות השכיחות ביותר המעניקות לנשים אפשרות להגדיל ולעצב את החזה. נשים אשר חשות כי שדיהן קטנים מדי או נשים אשר נפח החזה קטן לאחר הריונות והנקות יכולות להשיג תוצאה בטוחה ודרמטית על ידי ניתוח חזה.

ניתוח חזה מתבצע במספר וריאציות שבכולן יש חתך קטן בעור (בין 3 ל 4 ס"מ) שדרכו מחדירים שתל מתחת לרקמת השד או השריר. ניתן למקם את החתך בעור באופן שונה כאשר שלושת הנפוצים ביותר הנם: באזור הקו התת שדי, בקו בין העטרה לשד ובתוך עומק בית השחי. דר' טליסמן מבצע ניתוח חזה דרך שלוש האופציות שהוזכרו ויבחר יחד אתך את המיקום האופטימלי של הצלקת על מנת שתהה מוסתרת לעין רואה ככל הניתן.

בהסתמך על מבנה השד, מבנה בית החזה, כמות רקמת השד, מרקם השד ודרגת הצניחה שלו דר' טליסמן ידון אתך היכן למקם את השתל (מתחת לרקמת השד או מתחת לשריר) על מנת לקבל מבנה תוצאה אופטימלי לאחר ניתוח חזה. השתלים המשמשים את דר' טליסמן בעת ניתוח חזה שונים ביניהם במבנה, במילוי ובצורת פני השטח. השתל הנפוץ ביותר לשימוש עגול בצורתו, המעטפת בעלת חספוס עדין, והוא מכיל ג'ל סיליקון, לחילופין דר' טליסמן מומחה ניתוחים פלסטיים משתמש בשתל בעל פני שטח חלקים לפציינטיות המתאימות על מנת לקבל תחושה טבעית יותר לאחר ניתוח חזה. כמו כן, יש שתלים בעלי מבנה קבוע (טיפה, אנטומי, אגס וכדו') אשר על מנת להחדירם יש צורך בחתך גדול יותר (בין 6 ל 7 ס"מ). שתלים המכילים מי מלח זהים בצורותיהם כמו אלו המכילים ג'ל סיליקון והשוני ביניהם הנו במרקם בלבד.
לא נמצא כל קשר מבוסס בין שתלים המכילים ג'ל סיליקון לבין עלייה בשכיחות של סרטן השד ו/או מחלות רקמת חיבור.
ניתוח חזה מבוצע בהרדמה כללית ו/או מקומית עם טשטוש ולאחר מספר שעות משוחררים הביתה. החזה חבוש ליומיים שלושה על מנת להקטין את הנפיחות והבצקת. לאחר מכן מקפידים על שימוש בחזיית ספורט למשך כששה שבועות.

​​​​​​​לאחר ניתוח חזה רמת הכאב נמוכה ובדרך כלל חוזרים לעבודה לאחר שלושה עד חמישה ימים. לאחר כחודש עד חודש וחצי מיום ביצוע ניתוח חזה ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית אינטנסיבית. השד מקבל את צורתו וגודלו הסופיים בדרך כלל בין שלושה לששה חודשים לאחר ניתוח חזה.
ניתוחי חזה נחשבים לפעולה בטוחה המבוצעות כבר עשרות שנים, כמו בכל פעולה ניתוחית, אי נוחות, נפיחות ועוד תופעות יכולות ללוות את הפעולה באופן זמני ורצוי לדון על כך עם דר' טליסמן.

מספר חודשים לאחר ניתוח חזה צורתו תתעצב באופן אופטימלי ועל ידי כך יגביר את הנשיות שבתוכך. שמירה על תזונה נאותה, משקל גוף יציב, ומעקב רב שנתי על ידי דר' טליסמן ישמרו על התוצאה לאורך שנים רבות.
​​​​​​​

תוכן שעשוי לעניין אותך:

 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק