קידום קו השיער והרמת מצח בו זמנית

קידום קו השיער והרמת מצח בו זמנית –


לשינוני פרופורציות בשליש העליון של הפנים להצערת המראה


טיפולי כירורגיה אסתטית וניתוחי פנים הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מהמאמץ שמשקיעים רבים, גברים ונשים כדי לשוות לעצמם מראה צעיר, נקי ואסתטי. באמצעות טיפולים אלה, המשנים את מבנה איברים מסוימים בפנים ומיקומם, מקטינים או מגדילים, מרחיבים או מצרים, מרימים או מורידים, ניתן לייפות את הפנים.


למי שחשים רצון או צורך לשנות את מראה השליש העליון של פניהם מוצע טיפול משולב שבמהלכו, בו זמנית מקדמים את קו השיער ומרימים את המצח. לאחר בירור מקיף וממצה שבו מתוודע המומחה, ד"ר רן טליסמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, לרצונם של המטופלים בד בבד עם בדיקה יסודית וקפדנית, אנטומית ופיזיולוגית, כהכנה נדרשת לקראת הטיפול.


התהליך מתבצע בשקיפות מלאה תוך שיתוף המטופלים באפשרויות ובלבטים, בתופעות לוואי צפויות. שימו/ש בהדמיה תלת ממדית מאפשר למטופלים לראות את פניהם כפי שהם צפויים להיראות לאחר הטיפול, כחלק מתיאום ציפיות מרבי ומיטבי.


ד"ר רן טליסמן, בעל ידע מקצועי וניסיון עשיר, מעמיד לרשות המטופלים ציוד משוכלל וחדיש, שיטות וטכנולוגיות מתקדמות ועדכניות לקיצור משך הטיפול, להשגת תוצאות מיטביות.

לפני ביצוע הטיפול המשולב לקידום קו השיער והרמת המצח מסביר הרופא המבצע את מהות הטיפול, את משכו, וכל זאת לאחר שהוא השתכנע כי זה סוג הטיפול שהמטופל או המטופלת רוצים בו.


הטיפול מתבצע באופן מובנה ושיטתי על ידי מומחה שביצע אלפי טיפולים כירורגיים ואסתטיים באלפי מטופלים בכל רחבי העולם. לקוחות רבים עשויים להעיד על השיפור העצום שהם חשים וחווים לאחר טיפול זה, המשווה לפניהם מראה רענן וחזות צעירה.


על מנת לקבל מידע, פרטים ותשובה לכל שאלה אתם מוזמנים למלא את פרטיכם האישיים בטופס המקוון ותיענו בהקדם.

 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק